Jump to content
  • Kayıt Ol

Chokokan

CHOBiTS

Önerilen İletiler

79863l.jpg

Comic Natalieya göre, Takeuchi Kozue'nın mangası "Chokotan!" Tv anime serisine uyarlanacagi duyuruldu.Ribbon Festa 2013 bahar döneminde gösterime girmesi bekleniyor. Her ne kadar sevmesemde Kugimiya Rie, Chokokan karakterini seslendirecek.

Kaynak:

http://myanimelist.net/forum/?topicid=537984

Sitemizde yapılan haberleri paylaşırken AMT Fansub'tan alıntı olduğunu belirtmeyi unutmayın. Yazan: CHOBiTS

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 5
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CloudT

2

• CHOBiTS

1

• VarOlanBiri

1

• 13.vongola

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Güzel bir haber, sırf Kugimiya Rie için bile izlerim o derece seviyorum yani:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ilk seyrettigimde ne dandik bir anime demiştim şimdi esiri oldum brakamıyorum bir an önce seriler anime yapılsada kurtulsak merakdan çatlıycam

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ilk seyrettigimde ne dandik bir anime demiştim şimdi esiri oldum brakamıyorum bir an önce seriler anime yapılsada kurtulsak merakdan çatlıycam

Vay be...

Haklısın, insan bu serinin esiri oluyor çok güzel bir anime olmuş ama ilk başta dandikti tabi niye bilmiyorum ama dandikti. Tabi yine de dandik diyipte sonradan kabak çiçeği gibi açılmasıda ayrı bir şey.

İntihar edeceğim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
Vay be...

Haklısın, insan bu serinin esiri oluyor çok güzel bir anime olmuş ama ilk başta dandikti tabi niye bilmiyorum ama dandikti. Tabi yine de dandik diyipte sonradan kabak çiçeği gibi açılmasıda ayrı bir şey.

İntihar edeceğim.

Genel olarak animelere dandik demek istemiş sanırım. Daha çıkmamış bir animeye dediğini sanmıyorum. Bir anlatım bozukluğu olmuş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Genel olarak animelere dandik demek istemiş sanırım. Daha çıkmamış bir animeye dediğini sanmıyorum. Bir anlatım bozukluğu olmuş.

Eğer öyleyse ciddi bir dil bilgisi eğitimi alması gerekiyor. Diğer türlü, "ilk seyrettigimde ne dandik bir anime demiştim şimdi esiri oldum brakamıyorum" cümlesiyle anlayacağım tek şey, çıkmayan seriye kulp takmak oluyor.

Aman neyse...

*Seriye gelirsek, bir fikrim yok ama şöyle bir bakarım, neymiş ne değilmiş diye. Mangası keyifliyse, animesi de umut vaat ederse, başlayabilirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?