Jump to content
  • Kayıt Ol

Monogatari 2. Sezon Devam Ediyor

CHOBiTS

Önerilen İletiler

45668l.jpg

Newtype magazine göre Tv anime serisi Monogatari Series ikinci sezonun yaz sezonunda yayınlanacağı duyuruldu.

Nekomonogatari Black sonrası devam eden hikayeler sirasiyla;

- Nekomonogatari: Shiro

- Kabukimonogatari

- Hanamonogatari

- Otorimonogatari

- Onimonogatari

- Koimonogatari

Kaynak:

http://myanimelist.net/forum/?topicid=542776

Sitemizde yapılan haberleri paylaşırken AMT Fansub'tan alıntı olduğunu belirtmeyi unutmayın. Yazan: CHOBiTS

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 12
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

2

• elegan177

2

• The-Black

1

• Ungoend

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Etsin ya bi 5 sezon daha devam etsin sıkılmadan izlerim ( tabi çeviri temposuna dayanabilicek biriside lazım :D )..

Güzel bir haber ilk 2 seriyi hiç sıkılmadan uzun konuşmalarına rağmen severek izlemiştim karakterler çok sempatik ve iyi gelmişti :D özellikle Senjogahara idi galiba (doğru yazdıysam) ani patlamaları ve çıkışlarına aşk oluyorum :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ne kadar devam ederse etsin takipteyim bırakamıyacağım yegane serilerden biri haber için teşekkürler

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Süper haber. Hepsinin çevirilerine talibim. Günü geldiğinde bana bir hatırlatın yeter. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Nisemonogatari 2. sezonu değilmiydi anime sıralamaları bile kafa karıştırıyor arkadaş :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

animenin ilk sezonu yani araraginin vampir tarafından saldırıya uğradığı varmı yoksa daha çıkmadımı?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

o film bunların öncesi bu sene çıkacak sözde iki yıldır bekliyoruz. anlaşılan bu sene monogatari yılı olacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

kardeşim bu ne dert ya bakemonogatari yi ilk seyrettiğimde ne dandik anime dedim şimdi esiri oldum brakamıyorum bi an önce anime yapsalarda kurtulsak merak etmekden bıkdım yahu

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

kardeşim bu ne dert ya bakemonogatari yi ilk seyrettiğimde ne dandik anime dedim şimdi esiri oldum brakamıyorum bi an önce anime yapsalarda kurtulsak merak etmekden bıkdım yahu

çıksada yetmezki bir sonrki sezonu merak etmeye başlarız sonra

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?