Jump to content
  • Kayıt Ol

Higurashi no Naku Koro ni Kaku

CHOBiTS

Önerilen İletiler

44930l.jpg

Mainichi habere göre; Higurashi no Naku Koro ni 10. yılı serefine düzenlenecek canlı etkinlikler için yeni anime projesi hazırlanacağı duyuruldu. 2013 bahar sezonunda yayına girecek olup yönetmenliğini ise Kawase Toshifumi yapacak.

Kira Ova faciasından sonra dehşete düşüp bir daha nasıl o gerilim ve gizem dolu tempoyu bulurum diye düşünüyordum. Bu Ova' nın konusunu okuyunca belki eski tadı verebilir izlenimine kapıldım.

Konu: Proje serinin yan hikayesi olan " Higurashi Outbreak" adlı oyundan uyarlanmistir. Olaylar önceki hikayelerde olduğu üzere 1983 Hinamizawa kasabasinda gecmektedir. Kasaba bilinmeyen gizemli bir virüs nedeniyle karantinaya alinir ve mühürlenir. Hikaye, Keiichi ve Rena' nın karantinayi delip kasabadan kaçma mücadelesini konu ediniyor.

Kaynak:

http://myanimelist.net/anime/16700/Higurashi_no_Naku_Koro_ni_Kaku

Sitemizde yapılan haberleri paylaşırken AMT Fansub'tan alıntı olduğunu belirtmeyi unutmayın. Yazan: CHOBiTS

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 6
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• gundamaster

1

• CHOBiTS

1

• Ungoend

1

• ShinigamiKhan

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Higurashi serisine bir parça daha eklenecek desene, HD olarak izlemek zevkli olacaktır diye umuyorum, son olarak bence Kira OVA'sı fena değildi :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Kira ovası fanservis seven ve müdavimleri için güzel gelebilir ama bence de berbattı.

Serinin tekrar gerilimli atmosferini yansıtacak bir animenin gelecek olması güzel.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 5 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?