Jump to content
  • Kayıt Ol

Yama Onna Kabe Onna

Susano'o

Önerilen İletiler

YAMA ONNA, KABE ONNA [J-DRAMA]

Dağ Kadın, Duvar Kadın

Çeviri ve Kodlama: Susano'o

Editör: Seifukusha

400pxyamaonnakabeonnaba.jpg

TANITIM:

Megumi büyük bir mağazanın çanta satış bölümünde satış amiridir. Birçok kişi onun başarısını ve güzelliğini takdir etmekte ve hatta bazen kıskanmaktadır. Fakat Megumi'nin gizli bir kompleksi vardır: Göğüslerinin küçük olmasından şikayetçidir. Hatta eski bir sınıf arkadaşı ona "Duvar Kadın" lakabını takmıştır.

Günün birinde, mağazaya Megumi'nin yanına Marie isminde yeni bir satış üyesi katılır. Marie'nin ilk bakışta en belirgin özelliği Megumi'nin tersine çok büyük göğüslerinin olmasıdır. Bunun yanında Marie çok iyi niyetli ve saf olduğundan müşteriler ile çok güzel bir diyalog kurabilmekte ve Megumi'ye rakip haline gelmektedir. Ancak Megumi, Marie'yi tanıdıkça çok ortak yanları olduğunun farkına varacak ve aralarında güzel bir dostluk oluşacaktır.

YORUM:

Japonya'da ilk çıktığında başarısız bir kadro ve klişeleşmiş bir konuya sahip olduğuna dair çok büyük eleştiri alan dizi, beklenenin aksine seksist espirilerle izleyiciyi çekme girişiminde bulunmamış; tersine sıcak kalpli karakterleri ve insan hayatını komik bir dille ele alması ile erkeklerden ziyade büyük bir bayan izleyici kitlesine sahip olmuştur.

PROJE ASKIYA ALINMIŞTIR.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 17
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Susano'o

6

• lafolya

6

• Savage

1

• Seifukusha

1

çalışmalarınızda başılar arkadaşlar bir diz daha sayenizde arşivime katıcam.. yalnız boyut fazla deyilmi tek link olarak koyamazmıydınız..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

tamam mehmet o zaman normal sanırım :)hemen sorayım yeni bölüm ne zaman :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yeni bölüm en erken Ekim sonu. Çevirsem bile yükleme imkanım yok. Mobil bağlantının kötü yanı işte.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ekim mi :agla: geç ama neyse bari birkaç bölüm birden eklede bekledğime değsin mehmet...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

evet silinmiş... ben de anlamadım. rapid collector hesabından da uzun süre indirilmeyince siliniyor mu acaba?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

peki ne yapıcaz o zaman.. benim bildiğim silinmemesi gerekiyor ama..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

collector hesabından 3 ay boyunca çekilmezse siliniyordu ( Eski zaman sınırlaması bu) Ama uygulamada değişiklik yapıldımı bilemeyeceğim. gerçi upload'ı ne zaman yaptın onu da bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Öyleyse ondandır, Mayıs veya Nisan ayında yüklemiştim. Epeydir de indiren kimse yoktu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

peki o zaman yenden upload yapmayı düşünüyormusun diye sorayım...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?