Jump to content
  • Kayıt Ol

Ghost in the Shell: Arise

Akuma_Blade

Önerilen İletiler

Kodansha'nın aylık Young Magazine dergisinin Şubat sayısında Production IG'nin yeni bir Ghost in the Shell projesine dair ön bilgiler yeralacağı belirtildi. Ghost in the Shell: Arise adlı bu projenin henüz yayın formatı belli değil fakat 12 Şubat'da yapılacak basın duyurusuyla (ki yabancı izleyiciler için bu etkinlik Nico Nico ve YouTube'den canlı yayınlanacak) bu detayın da aydınlatılacağına inanıyorum. Öte yandan yine de elimizde bazı küçük bilgiler var: Sözkonusu proje Kazuchika Kise'nin (kendisi Key Animator'luk, animasyon yönetmenliği ve karakter dizaynı kökenli öte yandan şu ana dek herhangi bir şef yönetmenlik deneyimi bulunmuyor) yönetmenliğinde yapılırken senaryo Tow Ubukata'ya (Le Chevalier D'eon, Heroic Age, Mardock Scramble, Reideen, Soukyuu no Fafner) ait. Cornelius (Appleseed: Ex Machine) ise hem müzikleri besteleyecek hem de "yeni" Motoko Kusanagi'nin dizaynında yeralmış.

Şimdilik yeni yapıma dair çok bilgi sahibi olmasak da Ghost in the Shell gibi bir yapımı yeniden görebilmek bile heyecanlanmaya başlamamız için yeterli gözüküyor. Detaylar geldikçe sizlerle paylaşacağım.

Kaynak: ANN

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 16
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

6

• ozman

2

• SyLaR_54

2

• animedyum

2

Güzel bir haber. Benim gibi seriyi hiç izlememiş insanların başlamasına sebep olacak. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ovvv yılın en güzel ilk haberi bu... paylaşım için teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Arada böyle bir doz Ghost in the Shell almak iyi oluyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...
gundamaster

Yeni detaylar gündemde.

Anime 50 dk'lık 4 bölümden oluşacak.

İlk bölüm "Ghost Pain", 22 Haziran cumartesi gösterime girecek ve iki hafta süreliğine gösterimde olacak.

Anime, ana seriyi anlatan prequel bir hikaye olacak ve Motoko'nun gençlik zamanlarını işleyecek.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aslında "pseudo prequel" tabirini daha uygun buluyorum zira şu ana dek çıkan 2 GITS Anime'si canon'u da Manga'yla ana konsept benzerlikleri ve karakter isimleri haricinde -bana göre- bağımsız çalışmalardı. Bu yapımın da önceki 2 Anime'dekinden farklı bir ekiple hazırlanıyor olmasından dolayı alternatif bir Prequel olacağını düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

ARISE arka planında geçen 3 dakikalık bir reklam yayınlanmaya başladı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?