Jump to content
  • Kayıt Ol

Machine-Doll wa Kizutsukanai

CHOBiTS

Önerilen İletiler

Media Factory Bunkoya göre, light novel "Machine-Doll wa Kizutsukanai" nın anime Tv serisine uyarlanacağı duyuruldu.

Konu:

http://www.animemangatr.com/forum/manga-tanitimlari-ve-incelemeleri/4738-kikou-shoujo-wa-kizutsukanai/

Hikayenin heroine ait 3D klibini altta mevcut.Yine youtube üzerinden başka kliplere ulaşabilirsiniz.

Resmi Sitesi:

http://www.machine-doll.com/

Kaynak:

http://myanimelist.net/forum/?topicid=548771

Sitemizde yapılan haberleri paylaşırken AMT Fansub'tan alıntı olduğunu belirtmeyi unutmayın. Yazan: CHOBiTS

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 10
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

3

• Day[9]

3

• darkness167

1

• DevilRanger

1

oooooo çok güzel bir haber mangasını severek okuduğum

animesinin çıkmasını dört gözle beklemeye koyuldum

bu güzel haber için teşekkürler

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Güzel bir karakter tasarımı var :) Çıkınca izlerim kesin :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Takip etmeyeceğim bir seri daha. Klişe konuları nasıl allarız pullarız az biraz farklılaştırırızda satarız derdindeler. Bakalım, şimdilik ufukta sağlam bir proje yok ama umarım ilgi çekici bir şey ortaya çıkar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

haber için teşekküler bunu da bekleyeyim umudumu yüksek tutmak iyidir, süper animeler çıkarda izlemekten kendimi alamam umarım

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...

CG konusunda aşırıya mı gidilmiş yoksa farklı bir teknik mi kullanılmış bilmiyorum fakat çizimleri çok farklı geldi. Genel olarak sıkıntı olmasa da mesela şu ejderha sırıtıyor gibi yani! :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

CG konusunda aşırıya mı gidilmiş yoksa farklı bir teknik mi kullanılmış bilmiyorum fakat çizimleri çok farklı geldi. Genel olarak sıkıntı olmasa da mesela şu ejderha sırıtıyor gibi yani! :D

OreShura, OniAi, Hagure Yuusha (<-- PV'deki karakterlere bakarak) ve hepten CG ile içine edilmiş animasyon kalitesi karışımı "Vasatın altı" diyebileceğim bir seri bekliyorum. PV'de pantsu da var zaten. Ciddiyetsizliği resmen sırıtıyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Anime olmasına sevindim lakin çizimler ve kullanılan 3D biraz soğuttu gibi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...

Animenin DVD ve BD sürümlerine ek olarak 6 adet kısa OVA'sının yayınlanacağı duyuruldu. bölüm adları aşağıdaki şekilde olacak.

Volume 1: "Soshite Futari wa Manabisha e (Then The Two Goes to Learning Dorm)"

Volume 2: "Irori, Rotenburo de Sosou suru (Irori being Careless at Open Air Hot Spring)"

Volume 3: "Char and Frey, Senritsu no Bathroom (Charlotte and Frey, Fearsome Bathroom)"

Volume 4: "Akabane Nadeshiko, Natsu no Yo no Yume (Nadeshiko Akabane's Midnight Dream)"

Volume 5: "Kojin Jugyou: Imishitsu de Bijo Futari to~ (Private Lesson: Alone In the Nurse Room with the Pretty Lady)"

Volume 6: "Bishoujo Shuugou! Mizugi Darake no Daisoudou (Pretty Girls Gathered! The Great Tumult of Full of Swimming Suits)"

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?