Jump to content
  • Kayıt Ol

Kingdom İkinci Sezon Duyuruldu

CHOBiTS

Önerilen İletiler

• İleti 5
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

1

• darkness167

1

• CloudT

1

• aeer0608

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

güzel bir anime daha bitmeden 2.sezonu geleceğei duyruldu bakalım ilk sezon nasıl bitirilecek

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk sezonu hala izliyorum ve gerçekten iyi bir yapım olmuş. İlginç animasyon teknikleriyle çok daha iyi bir başarı yakaladıklarını düşünüyorum. Bir çok kişinin beğenmemesinin aksine, benim daha da çok benimsediğim sevdiğim bir tarz oldu. Bunun yanı sıra, tarihi ve aksiyon içeriklerinin yerinde olması da ayrı bir artı faktör oldu. Seiyuu'larda tanıdık isimlerden oluşuyor bu yüzden yabancılıkta çekmiyoruz hatta karakterlere cuk diye oturmuş.

2. sezonunun geleceğini bilmek hoş oldu. Zaten gelmeliydide.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Seiyuu'larda tanıdık isimlerden oluşuyor bu yüzden yabancılıkta çekmiyoruz hatta karakterlere cuk diye oturmuş.

kv.gif

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Anime güzel ama grafikleri çooook rahatsız edici :(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İngilizcem çok iyi olmamasına rağmen haftalık olarak ingilizce altyazılı takip ettiğim tek anime açıklama iyi zamanda olmuş zaten serinin gidişatından ikinci sezonun geleceği belli oluyordu. Böyle güzel bir seriye neden el atan olmuyor :D gerçi uzun bir aradan sonra çevirip yarım bırakan grup 11. bölümü yayınladı bu da bir gelişme :D

Anime güzel ama grafikleri çooook rahatsız edici :(

İlk başlarda çizimler garip geliyordu biraz fakat sonra ya biraz düzenlediler (bana öyle geliyor) ya da göz alıştı :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?