Jump to content
  • Kayıt Ol

Berserk'e Yeni Projeler Yolda

gundamaster

Önerilen İletiler

gundamaster

Berserk Golden Age Arc III: Descent filminin basın toplantısında yönetmen Toshiyuki Kubooka, Berserk adına şu an ki film üçlemesinin dışında daha başka projeler de olduğunu duyurdu.

Konferensta Toshiyuki Kubooka şunları dile getirdi:

Yeni bir Saga yapımı içerisindeyiz. Söyleyeceklerim şimdilik bununla kısıtlı. Daha fazla şey söylecek durumda değilim fakat proje yapım aşamasında.

Bu proje ile yıllardır takılı kaldığımız eclipse sonrası kısmı anime olarak görebilmemiz mümkün gibi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 11
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Solid Snake

2

• gundamaster

1

• painscream

1

• DevilRanger

1

Merakla bekleyenlerden biri de benim. Mangasını yeni okumaya başladım, henüz yetişemedim ama seinen denilince ilk akla gelen serilerden ve konusu da insanı içine çekmeyi başarıyor. Animesini izlemiştim, filmlerini daha izlemedim ama animesini çok kısa bir zamanda bitirmiştim. O kadar etkilemişti beni. Umarım anime olarak ve mangayı güzelce işleyen bir yapım görebiliriz. Ne zaman görebileceğimiz kesin olmasa da umutlandırıcı haber en azından.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çok sevindirici bir haber, Berserk gibi muhteşem bir manganın bu kadar sene ekranla tam anlamıyla buluşamaması hataydı. Hikayeyi üçlemenin ardından devam ettirecek olmaları çok iyi olmuş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

çok güzel bir haber az daha bilgi verseymiş daha güzel olurdu :D merakla beklemekteyim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Guin Saga yada yeni sezon gelmeside yeterli seri ortada kalmıştı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2. filmde görünen malum 3 karakterden sonra devamının geleceği barizdi zaten.

Herkes Berserk'i siyah beyazın haricinde de görmeye hazırken devamını getirmemek ekonomik açıdan kendi topuklarına sıkmak olur zaten.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bir Berserk hayranı olarak bu habere çok memnun oldum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Her ne kadar 3 film daha eklense dahi Manga'daki güncele yetişmesi imkansız olsa da yeni filmlerde en azından daha yoğun 2D kullanılsın düşüncesindeyim. Zira yeni filmler bana göre görsel olarak pek de parlak değiller.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Her ne kadar 3 film daha eklense dahi Manga'daki güncele yetişmesi imkansız olsa da yeni filmlerde en azından daha yoğun 2D kullanılsın düşüncesindeyim. Zira yeni filmler bana göre görsel olarak pek de parlak değiller.

Ben de senin gibi düşünüyorum. CGI ile yapılmış olan sahnelerdense 2D çizilmiş olanlar daha başarılıydı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...

umarım hem de 2d yaparlar hem de

casca'nın büyücülükle suçlandığı kule macerasını anlatsalar, bir de tabi ki Kuşanlı kaplanın kenti bastığı zamanı

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?