Jump to content
  • Kayıt Ol

Sasami-san at Ganbaranai

painscream

Önerilen İletiler

41197.jpgSasamisan_TEMP_353x248.jpg

Sasami Tsukuyomi, evden hiç çıkmayan(hikikomori) biridir hatta daha fazlasıdır. Ağabeyi onu besler, yıkar ve diğer tüm işlerini yapar. Tipik köle muamelesi şeklinde olmasına rağmen ağabeyi bu işleri zevkten dört köşe bir şekilde yapar. Sasami ise bu durumuna rağmen liseye girmeyi dener. Ağabeyi okulda bir öğretmendir ve bu yüzden Sasami'yi okula gitmesi için teşvik eder. Ancak Sasami için bu oldukça zordur. Sasami, ağabeyi evden dışarı çıktığında ise onu gözetlemek için Ağabey Gözetleme Aracı'nı kullanır. Ağabeyi Kamiomi ise okulda birbirinden tuhaf kişiliklere sahip Yagami kız kardeşlerle zamanının çoğunu geçirir. Sasami bu durumda zor da olsa gerçek dünyaya çıkacak gibi görünüyor.

Tanıtım manga.gen.tr den alınmıştır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 4
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• painscream

2

• darkness167

1

• fake

1

• ShinigamiKhan

1

En Çok Yazanlar

Açıkçası böyle farklı yapımlar, içinde tutku ihtiras ya da absürt konular olan yapımlar genelde ilgimi çekiyor, bu yapımda ise ana karakterin evden çıkmaması nedense ilgimi çekti. Yakın zamanda böyle yapımlar pek fazla olmuyor genelde moe üzerinden gidiyorlar ama bir bakalım acaba kafamda yarattığım gibi bir şey mi :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bence, diğer bütün Shaft yapımları gibi aşırı deneysel. Çizimlerinde sabitlik ancak saniyelerle ölçülüyor ve tabii ki bu gayet hoş :D

Ama anlamadığım bir nokta var. Neden aşıklık derecesindeki abi-kardeş ilişkisi. Monogatari serilerinde de görmek mümkün bunu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

İlk bölümü izleme fırsatını yeni buldum ve ne izledim ben durumundayım. Hoşuma gitmedi değil izlediğim ama anladıklarım:

1) Sasami-san dış dünyaya çıkamıyor, orada yapamıyor.

2) Abi- kardeş ilişkisi var.

Anlamadığım şey ise ortalık birden çikolata dünyasına döndü. Hayal mi gerçek mi, ne olduk anlayamadım.

Karakterleri oldukça ilginç. Büyük bir ihtimal abinin yüzünü hiç göremeyeceğiz, öyle hissediyorum. Şu 3 kardeşler zaten ne yaptığı belirsiz. Başka da karakter görmedik zaten. İzlemeyi düşünüyorum, bence bu sezonun en garip veya en ilginç serisi olabilir gibi geliyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bende izledim ilk 2 bölüm çok güzelde olmasa ii gibiydi sonraki bölümleri pek beğenmemeye başladım

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?