Jump to content
  • Kayıt Ol

Kotoura-san

painscream

Önerilen İletiler

1351145080_kotoura-san-2013.jpg

Hikaye okul tarzı bir romantik komedisi. Kotoura Haruka insanların zihinlerini okuyabilen 15 yaşında bir kzıdır. Bu zihin okuma yeteneği yüzünden çok sorunlar yaşamış ve ailesi de boşanmıştır. Bu yüzden yeni bir okula nakil olmuş ama sınıf arkadaşlarından uzak durmaya çalışmaktadır. Manabe Yoshihisa adlı bir genç onun bu yeteneğini öğrenmiş ve bu haliyle onu kabul etmiştir şimdi onun sayesinde sınıf ve okul hayatındaki boşlukları yeni dostluklar kurmaya başlayarak dolduracaktır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 4
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• gundamaster

1

• painscream

1

• AkuTan

1

• ShinigamiKhan

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Dördüncü bölümde geçen bir olayı birkaç kişinin yadırgadığını görünce seri biraz olsun ilgimi çekti, akıl okuma yeteneği"?"nin nasıl kullanıldığına bağlı olarak güzel bir yapım olabileceğini düşünüyorum, vaktim olursa sonbahar serilerine başlamayı düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

konu olarak güzel,başlangıç olarak güzel fakat sonra batırıyor bence.Karakterlerin hareketleri aşırı yapmacık,espriler zerre güldürmüyor,özellikle 4. bölümde pek bi soğudum ben.bu dakikadan sonrada zaten benim için toparlayamaz heralde,yine zamanı olanlara biraz göz gezdirmesi için tavsiye ederim ama 2 hafta önce seri hakkındaki düşüncelerim ile şuanki kesinlikle aynı değil onuda belirtmem gerek.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

4. bölümden sonra benim içinde ivmesini düşüren bir seri oldu. İlk bölüm harikaydı 2 ve 3 idare ederdi ama o 4. bölüm hiç olmadı.

Eğlenmek için izlenebilir büyük şeyler beklememek lazımmış demek ki.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk bölümün ilk 10 dakikası beni benden almıştı. Hele Kotoura'nın çığlık anı tüylerimi diken diken etti. Şüphe ettim "bunun neresi komedi" diye ama Manabe görününce tam oldu.

Sonraki bölümleri izlemeye fırsat bulamaıştım ama merak ettim neymiş bu 4. bölümün ezikliği :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?