Jump to content
  • Kayıt Ol

Gantz Tartışma

painscream

Önerilen İletiler

Mangasının en son 376. chapterı çıktı. Sonlara yaklaştığını düşünüyorum artık. Bu senenin sonunda bitebilir bile.

376

Kurono tekrardan savaş alanına dönecek gibi. Kurono gelene kadar öldürmeye devam edecektir muhtemelen. Gelecek bölüm 14 Şubat' da. Az kaldı en azından.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 7
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• painscream

5

• Solid Snake

3

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

376

Bana da finale az kaldı gibi geliyor. Şu uzaylıların savaş kahramanı olarak bahsedilen kişi sonunda çıktı ortaya. Amerikan takımıdakiler diğer devleri 1vs1'de rahat harcıyorlardı ama bunu topluca bile yenemediler. Kei'nin işi zor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

376

Bana da finale az kaldı gibi geliyor. Şu uzaylıların savaş kahramanı olarak bahsedilen kişi sonunda çıktı ortaya. Amerikan takımıdakiler diğer devleri 1vs1'de rahat harcıyorlardı ama bunu topluca bile yenemediler. Kei'nin işi zor.

Mangaka zaten açıklanabilecek çoğu şeyi açıkladı. Seri bu arcdan sonra devam etmesi çok zor olur. Devam ederse de zorlama bir şekilde olur ve eski zevkini vermez. Umarım tadında bırakılır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangaka zaten açıklanabilecek çoğu şeyi açıkladı. Seri bu arcdan sonra devam etmesi çok zor olur. Devam ederse de zorlama bir şekilde olur ve eski zevkini vermez. Umarım tadında bırakılır.

Evet, 369 ve devamındaki 3 bölümde okuyucuyu dumurdan dumura sürükledi, eğer finali bu arc ile yaparsa Gantz her zaman aklımda kalacak mangalardan biri olur. Devam edecekse de şu her şeyi bilen üstün uzaylı ırkına savaş açmaları konu edilebilir diye düşünüyorum ama pek de ihtimal vermiyorum açıkçası. Her ne kadar bu bir manga olsa da o ırka karşı şansları hiç yok ve şu an için savaşma sebepleri de yok.

Bu arada dev uzaylılardan bazıları bizimkilerin özel kıyafetlerinden giyiyorlar. Bunun açıklaması yapılmış mıydı? Yoksa Gantz'ı ortaya atan ırk, iki ırka da teknoloji verip savaşmaları için birbirine mi düşürdü?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet, 369 ve devamındaki 3 bölümde okuyucuyu dumurdan dumura sürükledi, eğer finali bu arc ile yaparsa Gantz her zaman aklımda kalacak mangalardan biri olur. Devam edecekse de şu her şeyi bilen üstün uzaylı ırkına savaş açmaları konu edilebilir diye düşünüyorum ama pek de ihtimal vermiyorum açıkçası. Her ne kadar bu bir manga olsa da o ırka karşı şansları hiç yok ve şu an için savaşma sebepleri de yok.

Bu arada dev uzaylılardan bazıları bizimkilerin özel kıyafetlerinden giyiyorlar. Bunun açıklaması yapılmış mıydı? Yoksa Gantz'ı ortaya atan ırk, iki ırka da teknoloji verip savaşmaları için birbirine mi düşürdü?

Uzaylılara zaten savaş açılmadı mı? Benim kafam karıştı ama insanlık kazandı deniyordu onu hatırlıyorum. O kıyafetler hakkında hatırlamıyorum açıklama olduğunu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Uzaylılara zaten savaş açılmadı mı? Benim kafam karıştı ama insanlık kazandı deniyordu onu hatırlıyorum. O kıyafetler hakkında hatırlamıyorum açıklama olduğunu.

Kast ettiğim uzaylılar her şeyi bilen, tüm soruları cevaplayan ve görüntüleri sürekli değişen tür. En son Kopya Kei onlardan birine saldırmaya kalktı ama yaklaşamadan paramparça oldu. Onlar da ayrılırken 'Bundan sonra Dünyalılar'ın işine karışmayacağız' dediler ve gittiler. Yani ortada savaş durumu yok, zaten savaş olursa insanların şansı da yok ama şu 4 tane gözü olan devlerde de bizim Gantz ekibinin kıyafetlerinden olması kafamı karıştırdı. Daha önceki bölümlerde sebebi açıklanmıştır belki ama ben hatırlayamadım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kast ettiğim uzaylılar her şeyi bilen, tüm soruları cevaplayan ve görüntüleri sürekli değişen tür. En son Kopya Kei onlardan birine saldırmaya kalktı ama yaklaşamadan paramparça oldu. Onlar da ayrılırken 'Bundan sonra Dünyalılar'ın işine karışmayacağız' dediler ve gittiler. Yani ortada savaş durumu yok, zaten savaş olursa insanların şansı da yok ama şu 4 tane gözü olan devlerde de bizim Gantz ekibinin kıyafetlerinden olması kafamı karıştırdı. Daha önceki bölümlerde sebebi açıklanmıştır belki ama ben hatırlayamadım.

Tamam, kafam yerinde değil heralde. Uzaylı dediğinde aklıma gelen şu çok gözlüler oldu. Karıştırmışım demek ki. Onlara savaş açacaklarını sanmıyorum çünkü artık Gantz da doğru düzgün çalışmıyor. Ona cesaret edemezler heralde. Etseler de sonuç hüsran olur. Öncelikle şu son bölümde çıkan adamı yenmeleri lazım ki o bile bu kadar zorluyken ötekiler ezer geçer.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

377

Kurono savaş alanına geri dönüyor mecburen. Adam gelmezse veya yenersem insan ırkının sonunu getireceğim, dünyaya gemiyle çarpacağım diyor. Bütün dünyanın umudu Kurono artık. Yenilirse her şey biter. O yüzden elinden geleni yapmak zorunda kalacak. Düşen tempo gelecek sayılarla birlikte yeniden yükselebilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?