Jump to content
  • Kayıt Ol

Yamada-kun to 7-nin no Majo

kanki76

Önerilen İletiler

(düzenlendi)
Yamada-kun to 7-nin no Majo

TANITIM

Ryu Yamada Suzaku Lisesinde 2. sınıf öğrencisidir. Ryu her zaman okula geç kalır, derste uyuklar ve berbat notlar alır. Hayatı felaket sıkıcıdır. Diğer taraftan güzel Urara Şirayşi Suzaka Lisesinin en parlak öğrencisidir. Bir gün, açıklamasız bir şekilde bedenleri yer değiştirir! Ryu kendini Urara'nın bedeninde ve Urara'da kendini Ryu'nun bedeninde bulur.

KARAKTERLER

Urara Shiraishi - Ana Karakter

Ryuu Yamada - Ana Karakter

Toranosuke Miyamura - Ana Karakter

Nene Odagiri - Ana Karakter

Miyabi Itou - Ana Karakter

Shinichi Tamaki - Ana Karakter

Daichi Shinagawa - Yardımcı Karakter

82656.jpg

DİĞER İSİMLERİ

Orijinal: Yamada-kun to 7-nin no Majo

İngilizce: Yamada-kun and the Seven Witches

Japonca: 山田くんと7人の魔女

Diğer: Yamada-kun to Nananin no Majo, 7 Witches, Maou no Kyoushitsu, The Devil's Classroom

BİLGİ

Kategori: Manga

Cilt sayısı: Bilinmiyor

Bölüm sayısı: Bilinmiyor

Yayım: 22 Şub 2012 - ?

Dergi: Shounen Magazine (Haftalık)

Eser: Miki Yoshikawa (Hikâye & Çizim)

Türler: Komedi, Gizem, Romantik, Okul, Shounen, Harem, Doğaüstü, Cinsiyet Değişimi

İSTATİSTİKLER

Sıra: 602

Veriler 23 Aralık 2016 Cuma günü 19:49 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: manga / 35003

Düzenlendi: (Aurora Borealis)
Güncelleme
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 6
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• dark

2

• kanki76

2

• CHOBiTS

1

• darkness167

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Tanıtımını yapmak istediğim mangalardan biriydi.Her bölümü severek takip ediyorum cevirilmesine sevindim arkadaşa kolayliklar dilerim. Tanıtım için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

tanıtım için teşekkürler geçenlerde okumaya başladığım bir manga

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yankee-kun to Magane-chan en sevdiğim mangalar arasındadır. Mangakası Yoshikawa Miki'ye de o yüzden saygım sonsuzdur. Açıkçası Yankee-kun bittiğinde daha farklı, daha shounen bir manga yapmasını beklediğim ve potansiyeli olan da bir mangaka ama nedense Yankee-kun'un aynısı bir manga yapmaya karar vermiş. Okul kabadayılarıyla ne alıp veremediği var anlamış değil ama bu manga bana pek tat vermedi. Nedense okurken hep Yankee-kun geliyor aklıma. Bunun nedeni işlediği hikayelerin neredeyse aynı olması.

Okul mangasında zaten anlatabileceğiniz pek bir şey yok. O yüzden bu manganın gidebileceği maksimum sayı 100-120 arası. Geleceğini pek göremiyorum. İnşallah beni dediğim gibi olur da mangakası shounen bir seriye yönelir. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yankee-kun to Magane-chan en sevdiğim mangalar arasındadır. Mangakası Yoshikawa Miki'ye de o yüzden saygım sonsuzdur. Açıkçası Yankee-kun bittiğinde daha farklı, daha shounen bir manga yapmasını beklediğim ve potansiyeli olan da bir mangaka ama nedense Yankee-kun'un aynısı bir manga yapmaya karar vermiş. Okul kabadayılarıyla ne alıp veremediği var anlamış değil ama bu manga bana pek tat vermedi. Nedense okurken hep Yankee-kun geliyor aklıma. Bunun nedeni işlediği hikayelerin neredeyse aynı olması.

Okul mangasında zaten anlatabileceğiniz pek bir şey yok. O yüzden bu manganın gidebileceği maksimum sayı 100-120 arası. Geleceğini pek göremiyorum. İnşallah beni dediğim gibi olur da mangakası shounen bir seriye yönelir. :)

mangakayı bende beğeniyorum ama shounen den ziyade comedi etrafında döndürüyor olayı. güzel bir hayal ama yapacağını sanmıyorum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?