Jump to content
  • Kayıt Ol

2013 bahar animeleri

liukang

Önerilen İletiler

• İleti 16
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Ungoend

3

• painscream

2

• liukang

2

• fake

2

En Çok Yazanlar

İçlerinde Date a live,Ore no imouto,hyakka ryoran samurai bride ,hataraku maou sama beklediğim animeler.Ayrıca hayate no gotoku ,haiyore nyaruko-san ve To aru kagaku railgun animelerinin yeni sezonları çıkıyor bakalım nasıl bir sezon olacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Benim ilgimi öncelikle uzun yıllardan sonra birkaç Mecha içerikli TV serisinin aynı anda gösterime giriyor olması çekti. İçlerinden en merak ettiğim kuşkusuz Valvrave The Liberator. Diğerleri için favorilerimin başında ise bana nedense Kaybedenler Klübü gibi gelen Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru ve Aku no Hana, grimdark ve farklı atmosferiyle iz bırakan oyunun uyarlaması Devil Survivor 2 ile ayrıca alakamın olmadığı türden çıkıp beni şaşırtan serinin devam sezonu olacak Toaru Kagaku no Railgun S gelmekte. OVA'lardan Kindaichi Shounen no Jikenbo akıl oyunu arayanlara, Kidou Senshi Gundam Unicorn OVA 6 ise dramatizm ve çok boyutlu bir hikaye arayanlara birebir gelecektir. Ironman : Rise of Technovore'u ise ne yalan söyleyeyim, ilkin Extremis'den girdiğim, akabinde Invincible Ironman ve Ironman 3'e dalmayı düşündüğüm şu günlerde farklı bir heyecanla beklemekteyim. Setokai no Yakundaimo ve Code Breaker'e henüz gir(e)medim ama OVA'lar iyi izlenim bırakırsa kesinlikle TV serilerine de dalış yapacağım. Nozoki Ana ise devam haberi gelmesi durumunda listeme girecek. Movie'ler ise Japonya'da yaşamadığımızdan şu an için bir anlam ifade etmemekte. En azından benim için.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Shingeki no Kyoujin beklentimin yüksek olduğu seri. Ayrıca Katanagatari gözüküyor ne hikmetse chartta. MAL da aratınca bulamadım ama geliyorsa hoş geliyor. İzlerim. Ama sonu gelmiş bir serinin ne şekilde devamını yapacaklar bilemiyorum. Ova şeklinde gelebilir diye düşünüyorum.

Hentai Ouji to Warawanai Neko merak ettiğim seriler arasında. Devil Survivor, Ore no kanojo (ilk sezonu izlediğim için bakacağım), hayate no gotoku, Aku no hana şans vermeyi düşündüğüm seriler. Dansai Bunri konu olarak ilginç geldi. Bir de Seitokai ile Dragon ball, Toriko, One piece special göz gezdireceğim sanırım. İzleyeceğim diyorum bunları ama elimdeki serileri bitirmem lazım o zamana kadar. :D Umarım vakit bulabilirim hepsine.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@painscream, Katanagatari devam değil, tekrar gösterim sanırım. Belki birkaç ek sahne olur.

Kimse de Photo Kano dememiş be. Sanırım bu bana kalır, kimse el bile atmaz ama olur da çevirirsem çok teknik terim kullanacağım :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@painscream, Katanagatari devam değil, tekrar gösterim sanırım. Belki birkaç ek sahne olur.

Kimse de Photo Kano dememiş be. Sanırım bu bana kalır, kimse el bile atmaz ama olur da çevirirsem çok teknik terim kullanacağım :D

Hayrını gör panpa :D Date a Live benimdir gerisine karışmam. :P

Çok hevesliysen hemen konusunu aç kap hemen! :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dating sim olayı gözümü korkutuyor. Aslında AkuTan'a sormak lazım okudumu visual novelini, okuduysa nasıl, romantizmin cılkını çıkarıyorlar mı diye. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dikkatimi çekenleri sıralamak istiyorum; RDG-Red Data Girl, Kakumeiki Valvrave, Shingeki no Kyojin, Suisei no Gargantia. Son zamanlardaki Mecha sevgimi körükleyen nedir bilmiyorum ama Valvrave'e kesinlikle göz atacağım. Shingeki no Kyojin'in de, iyi bir hikayesi var başlangıç için, iyi de işlenirse tadından yenmez.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

legend of the legendary heroes'un 2. sezonu bu bahar çıkar dedimdi ama anlaşılan yaz sonuna kalacak

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

legend of the legendary heroes'un 2. sezonu bu bahar çıkar dedimdi ama anlaşılan yaz sonuna kalacak

Geçen sene çıkan o chart sahteydi :D yok yani şimdilik öyle bir haber yok piyasada.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Benimde ilk baktığımda Katanagatari dikkatimi çekti,sanırım 24dk lık bölümlere çevrilecek

Bu sezon ilgimi çekendiğer seri Devail Survivor oldu,Persona serileri gibi yanlışım yoksa buda atlusdan bir oyun diye hatırlıyorum genellikle oyunların animesi pek iyi olmuyor inşallah bu sefer de yanılırız

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Katanagatari de aslında gösterilmeyen bir kılıç vardı. Belki onu gösterebilirler diye düşünüyorum. Umarım onu gösterirler ova olarak. Tek bölüm yeter ona zaten. Dragon ballx Torikox One piece de special veya ovaların arasında değil de serilerin arasında. Bence Katanagatari de special veya ova olabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şimdi kabadan bi bakınca,Fena olmayan hatta kaliteli diyebileceğim bir sezon bizi bekliyor gibi.Çok iyi,İyi,Orta tarzı ayıra ayıra gidelim en iyisi tek tek yorum yapmaktansa.

Sezonun adını taşıyan seri muhtemelen Shingeki no kyojin olacak, Beklentilerimde yüksek kendilerinden. Birde bunun ayarında olmasada yanlış hatırlamıyorsam hikayesini gen urobuchinin yazdığı Suisei no gargantia çok kaliteli birşey çıkabilir atlamamakta fayda var,ancak kyojin kadar güvenmiyorum sadece olasılık benim gözümde.

İyi seviyesine gelince,Boku no tomodachi ile üç aşağı beş yukarı aynı ayarda olan hatta ondan daha çok beğendiğim Ore no seishun,Aku no hana ile büyük bir hayate fanı olmamdan dolayı Hayate no gotokunun bu sefer mangayı takip eden yeni sezonu diğer animelere göre biraz daha baskın olacağını düşünüyorum.

Biraz daha düşük fakat büyük beklenti olmadığında tatmin edecek seviyede olan, kısacası çerezimsi yapımlar olarakta Date a live, Hataraku maou sama, Hentai ouji, Dansai bunri gözüme kestirdiğim yapımlar.

Pek mecha sevmediğimden yarım yamalak bilgim ile mechalar hakkında öngörü bulunmaktan çekindim,o yapımları bilen arkadaşlara sormak en faydalısı olacak gibi. 2. 3. sezonlar hakkındada yorum yapmaya gerek duymadım,zaten ilk sezonu izleyen ne olduğunu bilir izlemeyeninde pek işi olmaz direk 3den başlayacak hali yok nasıl olsa -hayate no gotoku istisna tabiki-.Bunları çıkarınca Red data girl ile ilgimi tam çekmeyi başaramamış birkaç seri kalıyor,RDG hakkında hiçbirşey bilmediğimden izleyelim görelim tarzı düşünüyorum,Kalanlarda çıktığında eğer çok kaliteli yorumlar alırsam kendileri hakkında izlerim tabiki. Benim için şimdilik ilkbahar sezonu bundan oluşmakta,sezon çıktığında görüşmek üzere.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Geçen sene çıkan o chart sahteydi :D yok yani şimdilik öyle bir haber yok piyasada.

Anlıyorum çıkmasını umduğum seriler arasındaydı, sahte olsada umarım geleceğe yönelik bir sahtekarlıktır, belki insanların haber karşısında tepkilerini iyi ya da kötü yönde olmasına bağlı olarak yapılan bir yalandır umarım ve beklentileri karşılyacağını düşünüyorum çünkü güzel ve devam etmesini umduğum serilerden birisiydi beklemeye devam ederken bir kere daha izleyim ilk sezonu

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bahar sezonunda güzel seriler var.çevrilen serileri izleriz artık:011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?