Jump to content
  • Kayıt Ol

Ai Yazawa, Nana Esintisi İle Sahalara Geri Dönüyor!

Squaw

Önerilen İletiler

315ztde_zps63dfd47d.jpg

Beklenen haber dedikleri bu olsa gerek, daha da önemlisi benim kaç yıldır bu haber için pusuya yattığımı az çok herkes bilir. Dilimden asla düşürmediğim, aklımdan da bir an için olsun hiç çıkarmadığım bu güzel mi güzel isim için ne zamandır beklediğim bir habedi bu.

:)

Gözlerim için operasyona girerken biri gelip bana çok güzel bir haber alacaksın deseydi buna inanırdım ama bu haberin Nana ile ilgili olacağını söylese asla inanmazdım çünkü umudumu öylesine yitirmiştim ki artık Nana'nın mangakası için sahalardan çekim haberi gelir diyordum. Ben de nasılsa dinlenme dönemimde ne mangaya ne de animeye vakit ayıramayacağım için pek de umurasamazdım ama dün gece arkadaşımın (r3ina) face üzerinden bu haberi verişiyle dünyalar benim oldu. Bu haber beni ters köşeye yatırdı, inşallah devamı gelecek çünkü Nana severler olarak hepimiz o Junko'nun odasından gelen hikayelerin özet tadında olduğunu biliyoruz ve Nana mangakası olan ustamız Yazawa yeni bir chapterla sahalara döneceğinden bahsetmiş ve bu chapterın adı da ''Junko's Room'' olacakmış, bu da serinin devamının geleceğini sezdirir nitelikte bir haber. :) En kısa zamanda o kalan hikayenin fazlasını görebilmek dileğiyle, daha da önemlisi o tapılası Nana'mızın;

Kayıp bir kedi olarak ne halde olduğunu öğrenebilmek dileğiyle...

Kaynak:

ANN

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 4
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Squaw

1

• bLueeekun

1

• leydipolgara

1

• GizellaSaura

1

yuupppiiii desem yeridir. bende ara ara nana haberlerine bakıyordum ne zaman gelicek acaba diye ama Junk's room u duyunca çok mutlu oldum. sabırsızlıkla bekliyorum manganın devamını. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

Ben hala mangayı nereden okuyacağımı bulamadım! ama gerçekten çok sevindim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Türkçeye çeviren bir grup yok sanırsam ama seri öksüz kalmadı. Nana devam ediyor. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?