Jump to content
  • Kayıt Ol

Short Peace

Akuma_Blade

Önerilen İletiler

Robot Carnival ve Memories'in ardından Katsuhiro Otomo kısa metrajlı deneysel animelerden oluşan yeni bir derleme ile karşımızda. "Short Peace" adlı film 20 Temmuz 2013'de gösterime girecek. Katsuhiro Otomo haricinde bu filme katkı verenler içerisinde bu kez Shuei Morita (Kakurenbo ve Freedom), Hiroaki Anno (Steamboy, Freedom ve Tekkon Kinkreet) ve Hajime Katoki (Gundam külliyatı, Super Robot Wars, Patlabor Movie 2 ve Patlabor Movie WXIII) yeralırken açılış segmenti Koji Morimoto'ya (9 Love Stories, Animatrix, Memories, Kekko Kamen, Eternal Family) ait. Ayrıca segmentlerden birinin karakter dizaynı Yoshiyuki Sadamoto'ya (Neon Genesis Evangelion, Rebuild of Evangelion, Summer Wars, Wolf Children, Robot Carnival, Nadia: Secrets of Blue Water, Wings of Honneamise, Gunbuster, Gunbuster 2, FLCL, .hack külliyatı) ait.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 4
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

3

• Ungoend

1

• OrKo

1

En Çok Yazanlar

Haber için teşekkürler oldukça göze çarpan bir afişi varmış, güzel olsun kendine bağlasın, izlemekten kendimi alamayacağım bir filim olması dileğiyle takibe aldım, zaten filmlerin serilerden yana ayrı bir yeri vardır zaten, ayrı bir güzelliktedirler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

Ben buna varım. Çok ilginç bir deneyim olacağını düşünüyorum. Memories çok değişik bir animeydi bana göre kendi açımdan.

Çoğu arkadaşım Stink Bomb'u sevselerde , ben özellikle içerisindeki gerilim ve mistik unsurlardan dolayı Magnetic Rose isimli hikayeyi çok beğenmiştim.

Akira'ya zaten laf yok.

Steamboy'u bir kere seyrettim , her ne kadar güzel bir film olsa da bana göre tekrar izlenecek bir hava bırakmadı bende. (Sanırım bir Miyazaki fanı olarak filmlerindeki masalsı hava bana çok eğlenceli geliyor)

Not: Oynamayanlar kesinlikle Ni No Kuni'yi oynasın :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...

16 Ocak'da yayınlanacak DVD/Blu Ray öncesi yeni bir fragman yayınlandı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?