Jump to content
  • Kayıt Ol

Kotonoha no Niwa

CHOBiTS

Önerilen İletiler

kotonohanoniwa.jpg

Resmi sitesine göre, Shinkai Makoto'nın yeni filmi "Kotonoha no Niwa" nın 31 Mayıs 2013 tarihinde gösterime gireceği duyuruldu. Yönetmen Shinkai bu filminin aşk üzerine ilk yapımı olduğunu belirtti. Yönetmenin diğer yapımlarında bu duygu hissettirilsede son olarak karşımıza çıkmıyor. Örnek olarak; Byousoku 5 Centimeter, Hoshi no Koe, Hoshi wo Ou Kodomo, Kumo no Mukou, Yakusoku no Basho verilebilir. Yönetmenin yapımları görsellik olarak bir sanat eseri derecesinde iyi özelliklede gökyüzü çizimleri görmeye değer. Trailerı izleyince bununda aşağı kalır yanı olmadığını göreceksiniz. Yalnız bu film adamı ayak fetişi yapabilir uyarayım şimdiden.

Konu:

Karşılaşabilmek için ileriye doğru yürüyoruz.

Ayakkabı tasarımcısı olmak isteyen Takao(Lise son sınıf), okulu asıp eski japon tarzı bir bahçede ayakkabı çizimleri yapmaktadır. Bir gün kendinden yaşca büyük, Yukino(27 Yaş) adlı gizemli bir kadınla tanışır. İkilinin yolları daha sonra sık sık kesişmeye başlar. Yalnız bu karşılaşmalar hep yağmurlu günlerde olmaktadır. Onlar ilişkilerini derinleştirip bir birlerine açılmaya çalışmaktadır. Ama yamur mevsimi sona ermek üzeredir...

Seiyu Kadrosu:

Irino Miyu

Hanazawa Kana

Trailer

Resmi Sitesi:

Kotonoha no Niwa official website

Kaynak:

http://myanimelist.net/forum/?topicid=535734

Sitemizde yapılan haberleri paylaşırken AMT Fansub'tan alıntı olduğunu belirtmeyi unutmayın. Yazan: CHOBiTS

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 6
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

1

• MikaN

1

• panres

1

• Ungoend

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Sadece yağmur da bulaşabiliyor ha, güzel fraganıda güzeldi takibe değer bir film daha, haber için teşkkürler

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Güzel seriye benziyor :) Haber için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Konusu ilginç geldi. ''Sadece yağmurda karşılaşabilmek'' belkide derin aşk bunda gizlidir. Kim bilir. Tanıtım için teşekkürler Chobits

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çizimleri ne kadar güzelmiş. Gerçek bir film tadında geldi traileri.

Çıktığında çevrilirse hoş olurdu. Teşekkürler tanıtım için ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Valla konu itibariyle beni kendine bağladı. Şu anda kendi kendime Gökhan ben seni tanıyorsam bu film çıktığında sen bunu çevirirsin diyorum. Tabii ki o anki şartlara göre, yalnız çizimleri çok güzel olmasına rağmen şu 3D imiş gibi olmasından hoşlanmadım desem yeridir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

Çeviri duyurusunu yaptım ama bitiş tarihini net veremiyorum çünkü evi taşıyacağım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?