Jump to content
  • Kayıt Ol

Fantasista Doll

CHOBiTS

Önerilen İletiler

Master File Blog (GA Bunko) göre, Taniguchi Goro'nun yeni TV anime serisi Fantasista Doll temmuz ayında yayına gireceği duyuruldu.

Konu:

Guzel ve sevimli bebeklerin özel karları kullanarak güçlenip savaşmaları konu ediniyor.

Staff

Director: Saito Hisashi

Original Story & Creative producer: Taniguchi Goro

Anime Character Design: Kato Hiromi

Resmi Sitesi:

Fantasista Doll official website

Kaynak:

http://myanimelist.net/forum/?topicid=567839

Sitemizde yapılan haberleri paylaşırken AMT Fansub'tan alıntı olduğunu belirtmeyi unutmayın. Yazan: CHOBiTS

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 7
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CloudT

2

• Ungoend

2

• ShinigamiKhan

2

• CHOBiTS

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Yeter artık, büyülü kızlı seriler yapmayın.

Yeter... Mahou shoujo, bebekli, kızlı ve büyü temalı anime/manga vb. istemiyoruz!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Madem istemiyorsun, konuyu niye beğeniyorsun ?! =D

Ayrıca, evet pek iç açıcı bir seri değil. ^^'

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Goro Taniguchi'nin artık iyice cepten yemeye başladığını düşünüyorum. Infinite Ryvius'u, Scryed'i, Planet ES'i yapan bu yönetmenin Gun X Sword ve sonrasıyla birlikte bir tribün yönetmeni haline gelmesi en çok beni üzüyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Celal'in yazısını beğeniyorum, seriyi değil. Ortada bir emek var. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O halde, haklısın. Genel de seriyi de beğenildiğini düşünerek beğeni butonuna basıldığını düşünmüşümdür. Yanılmış olmalıyım. ^^'

Ayrıca, Goro'nun Code Geass, Planetes gibi çok fazla sevdiğim serileri varken, işlerinin neredeyse hepsini izlemiş ve hayranlık beslediğim biri olmasına karşın, Akuma'nında bahsettiği gibi arz talep yada kar yada her ne halt denilirse, ona uygun olarak hareket ettiğini görmek beni de üzüyor. Yani "Fantasista Doll" da neyin nesi? Orjinal bir seri ama bu kadar gereksiz bir çalışma çıkartacağını beklemezdim. Yada biz çok abartıyoruz, sonuçta bu da bir iş. Kar getirdiği sürece her şey yapılabilir galiba. Profesyonellik bu mudur acaba.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hakkaten ha bugün bayağı mesajları okurken çok güldüm yav ShinigamiKhan arkadaş sağolsun hem beğen hem de istemiyor olması iyimiş, bu konuşma şekli benim bir arkadaşı anımsattı sinemaya iyi ya da kötü denemeyecek ama izlenebilir bir film gelir, daha gitmeden arkadaş böyle film mi olur yav filmin yönetmeninden başlar oyuncalarına kadar kötüler konusu da içler acısı der pazar günü sinemaya 6 kişilik yer ayırtır filmi izleriz:))) gerçi bu animenin iç acıcı olup olmamasını şimdilik önemsemedim ama karakterleri baya güzel gibi geldi konusuda ilginçse neden takip etmiyim. haber için teşekkürler

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Celal'in yazısını beğeniyorum, seriyi değil. Ortada bir emek var. :)

Oy oy desene bende yanlış anladım kusura bakma o zaman, bazen bazı davranışlar tanıdık geliyor hemen arkdaşımı anlattım bende arada

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?