Jump to content
  • Kayıt Ol

Grisaia no Kajitsu

CHOBiTS

Önerilen İletiler

grisaianokajitsu.jpg

Comptiq dergisinin kapak notuna göre, Front Wing firmasının yetişkin içerikli bilgisayar oyunu "Grisaia no Kajitsu" nun animeye uyarlanacağı duyuruldu.

Resmi Sitesi:

Grisaia no Kajitsu game official website

Kaynak:

http://myanimelist.net/forum/?topicid=567751

Sitemizde yapılan haberleri paylaşırken AMT Fansub'tan alıntı olduğunu belirtmeyi unutmayın. Yazan: CHOBiTS

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 9
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

2

• AkuTan

2

• ShinigamiKhan

2

• karadevil52

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Arkadaki siyahlı ve gizemli bayan arkadaş için bile izleyebilirim.

Boş vaktim olsa oyununu indirir bakardım. Haber için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Arkadaki siyahlı ve gizemli bayan arkadaş için bile izleyebilirim.

Boş vaktim olsa oyununu indirir bakardım. Haber için teşekkürler.

Bayağı güldüm ha o kadar kız var sen git en arkadaki siyahlı gizenli gözüken kız için izle animeyi, neyse bayağı güzel bir animeye benziyor kızlar :))için izlenir oyunun konusunu bulup konusuna bir bakacağım gerçi konusu ne olursa olsun takibe aldım gerçi, heber için teşekkürler

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Oyunu son yıllarda "Seri" olarak çıkan en iyi yapım olduğu kuşkusuz.Bunun üzerine "Getchu" tarafından ki visual novel açısından en önemli ödül & site değerinde bi bakıma oscar tarzı birşey,İlk oyun 2011'de 4.,2. oyunda 2012'de 6. seçildi.Bir sene içinde çıkan onca visual novel içinde birinci ikinci olamasada buda büyük başarı tabiki,3. oyunuda bu sene geliyor ondan da bir ilk 5 bekliyorum açıkçası. Ana karakteri mükemmel, yan karakterlerin kişilikleri mükemmel,hikaye güzel sıkıntı yok yani.Ayrıca diğer visual novel oyunlarına göre daha animeye uyarlanabilir bi hikayesi var bu açıdanda sıkıntı çıkmaz heralde. Beklentilerim yüksek dediğimde genelde batırıyorlar ama,en azından çıktığında kesinlikle bakacağım diyeyim bari.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

pofff bıktım artık bu tür serilerin BD lerini beklemekten :( Umarım sansürsüz yayınlarlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bayağı güldüm ha o kadar kız var sen git en arkadaki siyahlı gizemli gözüken kız için izle animeyi...

Ne diyorsun sen? Ben Boku x Inu SS'i oradaki kızların jartiyerleri için izlemiş adamım. :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ne diyorsun sen? Ben Boku x Inu SS'i oradaki kızların jartiyerleri için izlemiş adamım. :011:

Bence insanlar seni yeteri kadar tanıdı Kağan, artık alıntı yapıp cevap vermesen de olur yani :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

pofff bıktım artık bu tür serilerin BD lerini beklemekten :( Umarım sansürsüz yayınlarlar.

Yalnız serinin konusu yazmadığından Ecchi-Harem beklentisine girmişsin sanırım, Orda bir yanlış anlaşılma var düzelteyim.En basitinden bi defa ana karakterimiz Sniper & ajan ve klasik ana karakterlerden değil,son derece ciddi bir kişilik. Seri Aksiyon,Psikoloji,Zeka oyunları,yer yer geçmişten gelen flashbackler tarzı öğeler içeriyor,Tabi 2. oyunda ağırlığını koysada bu tür öğeler. Kısacası hafif ecchi comedy falanda var tabiki, Ancak seri o yönde bir yapım değil genel olarak biraz beklentilerinden farklı yani.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Acaba harem kısmını havada mı bırakacaklar yoksa bir karakterde karar kılıp son olarak yansitacaklar mı acep. Bu durumda en öndeki siyah saçlı ablamiz basrol olur gibi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?