Jump to content
  • Kayıt Ol

Tetsuwan Birdy Decode

panres

Önerilen İletiler

~ yeliz-art anime tanıtım ~ (tanıtım bana aittir.)

07.jpg

Yönetmen: Kazuki Akane

Senaryo: Hiroshi Onogi

Türü: Fantastik, Aksiyon, Komedi, Bilim Kurgu

Yapımcı: Aniplex, A-1 Pictures, FUNimation EntertainmentL

Durum: Tamamlandı.

Bölüm Sayısı: 13

Süre: 24 Dakika

Yayın Tarihi: 4 Temmuz 2008 - 29 Eylül 2008

Tanıtım: Animenin bayan ana karakteri Birdy Cephon Altera uzay polisi federasyon dedektifidir. Gezegenler arası suçluları kovalar. Son kovalamasında Geega ismindeki suçlu Dünyaya kaçar ve Birdy de Geega'nın peşinden Dünyaya gider. Birdy dünyada kamufle olmak için insan formunda gezer. Geega'nın yerini bulduğunda onu yakalamak için peşine düşer. Geegaya saldırdığı sırada yanlışlıkla Tsutomu Senkawa adındaki lise öğrencisini öldürür. Birdy Tsutomu'yu hayatta tutabilmek için onu vücuduyla birleştirir. Tsutomu'nun bedeni tedavi olurken Birdy'nin vücudunda sıkışıp kalmıştır. Aslında ikisi için karışık bir durumdur.

Tsutomu günlük yaşamını yaşarken diğer taraftan Birdy ile birlikte suçluları kovalar.

Karakterler:

73682.jpg

Birdy Cephon Altera: Uzay polisi federasyon dedektifi. Son görevinde yolu Dünyaya düşer.

33465.jpg

Tsutomu Senkawa: Lise öğrencisi. Ölüm ve yaşam arasında ve Birdy'nin vücudunda sıkışıp kalmıştır.

27737.jpg

Tuto: Birdy'nin asistanı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 5
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• safirland

2

• panres

2

• blackburn

1

• Zenci zehir

1

Güzel bir seriye benziyor. Acaba bu seriyi, çevrilecek projelere eklenebilirmi ?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zamanında ramenfansub tarafından iki bölüm başlanıp bırakılmıştı. Ki anitr çevirmeye başladı. Benim favori karakterim mariaonette'in animesidir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Güzel bir seriye benziyor. Acaba bu seriyi, çevrilecek projelere eklenebilirmi ?

Evet güzel seri :) zaten anitr fansub çeviriyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çeviriyor. İyi güzelde siteye üye olunamıyor. Gelmedi bir türlü aktivasyon linki.:004-32:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ova bölümleride sitemizde cevrılıyor. ama durdurulmuştu en son tv serisi.. pek güncel gelmiyor diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?