Jump to content
  • Kayıt Ol

Strike The Blood

Akuma_Blade

Önerilen İletiler

01_cs1w1_290x.jpg

Golden Time dışında "Game no Dengeki Kanshasai 2013 & Dengeki Bunko: Haru no Saiten 2013" panelinde açıklanan bir diğer Anime uyarlaması da Strike The Blood oldu.

Gakuto Mikuto (Asura Cryin, Dantalian no Shoka)'nın 2011'de başladığı ve ASCII Media Works'un geçen ay 6. cildini bastığı Light Novel'den uyarlanan ve Ağustos 2012'den itibaren Comic Dengeki Daisy'de tefrika edilen bir Manga uyarlaması da olan yapımın hikayesi dünyanın en güçlü ve en korkulan vampir klanının belki de son üyelerinden biri olan Kojo Akatsuki ve bu klandan geriye kalanları arayıp bulmak ve yoketmek için özel olarak eğitilmiş Yukina Hirameki'nin kesişen hikayelerine odaklı.

Golden Time'de olduğu üzere bu yapımın da ne zaman yayına gireceğine dair detaylar için beklememiz gerekiyor.

Kaynak: ANN

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 9
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

4

• CHOBiTS

2

• darkness167

2

• Ungoend

1

Bayağı sevdim konusunu bana blood serisini anımsattı biraz vampir olması filan da bayağı cezbedeci yani bu kızında vampirleri acımasızlıkla ezdiğini görmek için can atmıyorum desem yalan olur. Ana karaktere bayıldım en sevdiğim animeler arasına girdi bile şimdiden bide çıkın çıkmazı çevrilirse değme keyfime arşive süper bir seri gelecek gibi hissediyorum şimdiden, haber için çok ama çok teşekkürler süper bir anime duyurusuydu, çıkmasınmı sabırsızlıkla bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

güzel bir konusu var :D vampir ve dövüş içeren animeleri severim zaten :D bakalım

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Oldukça klişe bir konu. Yine bir vampir ve insan aşkı. Güzel işlenirse ne ala ama çokta heyecanlandırmadı beni.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dün resim silinmisti bugün resmi görünce hatırladım. Geçen hafta başladığım bir manga vampir sevmesemde burdaki hikaye hoşuma gitmişti.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 5 ay sonra...
mangasından farklı bir hikaye olacak galiba

Manga'yı okudun mu ki?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Animenin çizimleri beklediğimden güzel çıktı mangasıda güzeldi lakin Silverlink stüdyosundan bu kadar iyi beklemiyordum. Vampir sevmiyorum lakin golden Time ve Kikoushoujo'dan sonra ilk izleyecekelrim içinde yer alıyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?