Jump to content
  • Kayıt Ol

Freezing'e İkinci Sezon

gundamaster

Önerilen İletiler

gundamaster

aovz.jpg

Dall-Young Lim ve Kwang-Hyun Kim'in mangası Freezing'in çarşamba yayınlanan 18. cildinde, anime adaptasyonunun ikinci sezonu geleceği duyuruldu.

Animenin ilk sezonu 2011 yılında yayınlanmıştı. 2 Sene sonra gelen bu haber bekleyenlerini sevindirecek gibi duruyor.

Kaynak:ANN

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 18
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• gundamaster

4

• CHOBiTS

2

• VarOlanBiri

2

• KiritoKo

1

En Çok Yazanlar

Ecchi konusunda yine aşırıya kaçmazlar umarım, konu itibariyle kötü bir seri değil ama ecchiyi biraz fazla kaçırıyorlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu seriyi çok övmüşlerdi, bir türlü başlayamamıştım, artık 2. sezon geleceğine göre, yavaştan başlamak şart oldu:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Drama temelli bir hikayesi olması gerekirken drama yapmaktan başka herşeyle uğraşmasıyla, nam-ı diğer "dokunulmaz kraliçe" Satellizer'i her bölümde pandiklemeyenin kalmamasıyla ve de en çok, dövüşlerinin bir mantığa bağlı olması ile türevindeki birçok seriden ayrılmasına karşın her bölümünde bu kurallara sonuna dek muhalefet edip kendi kendisiyle çelişerek canımı fazlasıyla sıkan Freezing'in benim için tek akılda kalıcı yönü ortalamanın yeterince üstündeki seiyuu kadrosu ve "abla" karakterlerin bolluğuydu. İlk sezondan dersimi aldığıma göre ikinci sezonu sadece eğlenme amacıyla ve doğal olarak daha fazla keyifle izleyebilirim.

Not: Forum çöktüğü için haberi bir türlü giremedim öğle arasına çıktığımdaysa direkt girilmişti. Açıkçası böyle bir serinin haberini ben girmiş olmak isterdim ama imrenmedim değil. Teşekkürler Bahadır :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Freezing'in hikaye yapısını sevdiğim için haber değeri taşıdığını düşündüğümden ben de haberi girmek istemiştim. Siteye sabah girmek istediğimde bu haberin çoktan senin tarafından girileceğini düşünüyordum aslında ama sitenin azizliğine gelmişsin Hamit.

Fazlasıyla ecchi pomplalandığı için abaza gençlere malzeme çıkaran bir seri olarak gözüküyor ilk sezonuyla. İkinci sezonda anlatım nasıl olur bilemem ama güzel bir şeyler görmeyi isterim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

HotD'in tahtını sarsabilecek bir animeyken ecchi ile suyunuçıkarmaları en büyük saçmalıklarıydı. 2. sezonda da aynı şekilde devam ederse açıp hentai izlemek daha mantıklı geliyor. :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk sezon çıkmadan mangasina başladım bu yüzden animesini izleyemedim lakin mangasini guncele kadar takipteyim. Manga olarak üçüncü sezona girdi animeye göre uyarlansa. Yazarın tüm yapimlarini okuyorum kadınlarin geneli amerikan por.. yıldızlarına taş çıkarır potansiyel de. Tek erkek karakter egemenliginde harem içerikli ama yansıtılan hikaye son derece orjinal oluyor. Yazarın gerek Kurokami gerek Freezing ilk sezon doğru düzgün uyarlanmadigı için bu sezondan pek umutlu değilim. Akuma gibi bu haberi ben yazmak isterdim yalan olmasın. bu arada sitenin neden kapalı oldugnu çözemedim hoştan baktim para otomatik ödeniyordu. Çok şükür geldi. Haber için teşekkurler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

mangasını takipçsiyim güncele kadar okudum animesinide izledim fakat mangaya kıyasla ilk sezon son bölümler çok

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bide 2. sezonunun BD lerini beklemekle uğraşacağız artık -_- Gerçi daha ilk sezonunu izlemedim ama ^^; İzlemek lazım en yakın zamanda :) Haber için teşekkürler :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

En gıcık olduğum üçüncü seridir kendileri. ( 1.scholl days. 2.suzuka ) Claymore çakması bacak altı etek ve iççamaşırı düşmanı bir seri olduğunu düşünmekteyimdir. Orjinal felsefesi yapan arkadaşlarıda kınıyorum. dediğim gibi baştan sona claymore çakmasıdır.

Elizabeth Mably tipi tamamen teresa'dır. acaip şekilde kınıyorum. manga çizerini yolda görmeyeyim döverim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

En gıcık olduğum üçüncü seridir kendileri. ( 1.scholl days. 2.suzuka )

School Days? :kirmizi: Özgün serilere karşı bir alerjiniz var sanırsam.

Favori serilerim Naruto, Bleach, One Piece ve Fairy Tail demeyin lütfen bu iletinin üzerine.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

En gıcık olduğum üçüncü seridir kendileri. ( 1.scholl days. 2.suzuka ) Claymore çakması bacak altı etek ve iççamaşırı düşmanı bir seri olduğunu düşünmekteyimdir. Orjinal felsefesi yapan arkadaşlarıda kınıyorum. dediğim gibi baştan sona claymore çakmasıdır.

Elizabeth Mably tipi tamamen teresa'dır. acaip şekilde kınıyorum. manga çizerini yolda görmeyeyim döverim.

Dediğin zayıf bir erkek karakter ve güçlü kadın karakterlerin olduğu bir yapım olarak bakarsan dediğin doğru olabilir. Ben orjinal derken karakterler acisi dan değil hikaye açısından kastettim elbetki binlerce karakter var ve onlarcasi birbirinin aynı nerdeyse. Ben yazarın diğer mangalarinida okuduğum için orjinal konular buluyor diyorum. Freezing için değil genel anlamda. Kim ne derse desin anime ve mangalarin geldiği şu noktada hiçbir yapım %75 ten fazla orjinal olamaz. Bu orandan fazla bir yapım ciksada arz talep meselesi kurbanı olacağı için yer edinemeden yok olur gider. Yine yazarın diğer yapimlarinida okursan karakterler genelde benzer özelliklede erkeğin kişiliği kadınlar ise zaten ayrı bir afet vücut ölçüleri açısından geriye tek ayirt edici kısım hikayesi kalıyor ve en çekici yanida o.
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Arkadaşlar birbirinizin sevdiği serilere o kötü bu tü kaka demek yerine saygılı olsanız. Herkesin beğenisi farklı. Düşüncelerinize ve beğenilerinize saygı duyarak yorumlarda bulununuz. Aksi halde gereksiz tartışmalara yol açarsınız.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Daha ilkini yarıda bıraktım ben. 2. sezon çıkmadan bitirmek lazım da cesur sahneleri ve dopdolu bir evde izlemek zor. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ne zaman çıkacakmış?? Tarih belli mi?:parla: (+ School Days e bende acayip gıcığımmmm)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

merakla beklediğim serilerden biri.haberi görünce çok sevindim.umarım tez zamanda çıkar :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Satellizer el Bridget tek diyorum. Sırf 2. sezon çıkacak diye hemen 1. sezonu indirdim. Çıkarsa sansürsüz bölümleri beklerim biraz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?