Jump to content
  • Kayıt Ol

Persona 3 Movie

Akuma_Blade

Önerilen İletiler

persona-3-movie.jpg

Konuyu arattım ama bulamayınca açayım dedim.

Noriaka Takaya (Bakuman) ve Seiji Kishi (Persona 4, Aura, Carnival Phantasm, Danganronpa Kibō no Gakuen to Zetsubō no Kōkōsei The Animation, Devil Survivor 2 The Animation, Tentai Senshi Sunred, Ragnarok The Animation, Seto no Hanayome, Kamisama Dolls, Galaxy Angel Rune, Jinrui wa Suitai Shimashita)'nın yöneteceği senaryoyu Jun Kumagai (Persona 3 Movie'de Aura, Persona 4, Jinrui wa Suitai Shimashita) hazırlarken karakter dizayn adaptasyonlarını Keisuke Watabe (Apocalypse Zero, Zoids Fuzors, Brest of Stars & Banners of Stars) Shoji Meguri (Persona 4 ve Persona: Trinity Soul'un yanısıra Maken X, Persona ve Shin Megami Tensei oyunları) ise müzikleri hazırlıyor.

Filmin sonbahar 2013 sezonunda gösterime girmesi düşünülüyor.

Seiyuu kadrosu şu isimlerden oluşuyor:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 3
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

2

• xxxxxxx

1

• dark

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

persona4 hoşuma gitmişti beklemedeyim

tanıtım için teşekkürler

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

3-4ay önce konsolda persona 3 oynamıştım ve cidden güzel bir yapımdı bu sene devil survivor da anime oluyordu sanırım persona 4 den sonra atlus'un oyunları epey ilgi çekti.Müzik konusunda oyundaki müzikler kullanılacağından eminim fena olmaz fakat umarım animasyonu iyi yaparlar.Yapmasalar bile sırf Mitsuru Kirijo,thanatos için animesinide izlerim :qegenmis:

Birde inşallah çocukların izleyeceği düzeyde yapmazlar diğer türlü evokerleri kesin ortadan kaldırırlar(evoker personayı çıkarmak için kendi kafalarına sıktıkları silah)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 7 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?