Jump to content
  • Kayıt Ol

Photo Kano

Akuma_Blade

Önerilen İletiler

630383-photo_kano.jpg

PSP için dating sim oyunlarından Photo Kano'nun MADHOUSE tarafından hazırlanan Anime adaptasyonu için fragman yayınlandı. Serinin konusu kısaca şöyle:

Sıradan bir lise 2. sınıf öğrencisi Kazuya Maeda yaz tatili bitmeden tek lensli bir fotoğraf makinesi alır ve amatör fotoğrafçılığa başlar. Okuldaki kızların fotoğraflarını çekmesi onlarla romantik ilişkilerinin de başlangıcı olacaktır.

Key animasyon geçmişli Akitoshi Yokoyama bu serinin yönetmenliğini ve senaristliğini üstleniyor, yine benzer şekilde Mae Shimada karakter dizaynlarını yapıyor. Mina Kubota (Aria, Kasnnazuki no Miko, Kaleido Star, A Letter To Momo) ise müzikleri hazırlıyor.

Fragmandan gördüğüm kadarıyla serinin renk paleti Amagmi SS'ye oldukça benziyor, her iki serinin yapımın da dating sim çıkışlı olduğu ve her ikisinde de yapımcısının Enterbrain olduğunu düşününce bu pek de tesadüf gibi görünmüyor. Serinin senaryo, reji ve karakter dizaynı konusunda pek de yetkin olmayan isimlere teslim edilmiş olmasından dolayı seiyuu kadrosuna biraz daha yaslanılmış:

Akiko Hasegawa as Rū Narita

Asuka Ōgame as Rina Yunoki

Aya Endo as Momoko Ōtani

Ayahi Takagaki as Yūko Uchida

Chiwa Saito as Nonoka Masaki

Hikaru Midorikawa as Hiromichi Kudō

Hisako Kanemoto as Mai Sakura

Kanae Itō as Haruka Niimi

Kaori Mizuhashi as Hikari Sanehara

Kaoru Mizuhara as Katsumi Kurebayashi

Mai Nakahara as Aki Muruto

Mariya Ise as Kanon Maeda

Minoru Shiraishi as Itta Nakagawa

Miyuki Sawashiro as Tomoe Misumi

Nobuhiko Okamoto as Takashi Azuma

Saori Seto as Misa Kitagawa

Veteran seiyuu'lardan Hikaru Midorikawa aynı zamanda serinin anlatıcılığını yapıyor. İlginç bir seçim olduğu kesin ama fragmanda duyduğum kadarıyla seriyle fazlaca uyumsuz gibime geldi.

Fragman yayınlanınca konusunu da bulamayınca zoraki olarak açmak zorunda kaldım zira yapım pek de iç açıcı görünmedi en azından bana. Seri 4 Nisan 2013'de yayına başlıyor. Çok fazla birşey beklemesem de ilk birkaç bölüme bakabilirim diyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 5
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

2

• fake

1

• ShinigamiKhan

1

• KiritoKo

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

güzel bi seri olcak gibi görünüyor :) 4 nisanı bekliyoruzda seriyi siz mi alıcaksınız fansub için ??

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

güzel bi seri olcak gibi görünüyor :) 4 nisanı bekliyoruzda seriyi siz mi alıcaksınız fansub için ??

Seri içimi pek açmadı. Ayrıyeten bu sezon elim bir hayli dolu olacak: Zaten yaptığım serilere ek olarak Kakumeiki Valvrave (yada belki ayriyeten Majestic Prince), belki yardım eden olursa diye de Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru ve Aku no Hana'nın bir parçası olmak isterim diyeceğim ama bu seriyi isteyen alabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Böylece Photo Kano beklentisi de biter :D

+1

el sürmeye değmeyecek bir seri, temin edebilirim bunu :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

konusunu beğendim bakalım çıksında

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?