Jump to content
  • Kayıt Ol

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru için "team up" çağrısı.

Akuma_Blade

Önerilen İletiler

Konu açmak için doğru yer mi bilemedim. "Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru" serisinin haftalık çevrilmesi konusunda çevirmen arkadaşlarımızın nabzını yoklayayım dedim. Aslında belirttiğim her seri de kesinlikle çevirmek isteyebileceğim tarzda yapımlardan öte yandan zaten halihazırda çevirdiklerim haricinde ayrıyeten bu sezon Majestic Prince ve Kakumeiki Valvrave'i günlük çevirmek (yada bunu denemek) niyetinde olduğumdan bu sezon oldukça beklentilerimin olduğu bu yapımı da pas geçmek istemediğimden, bu seriye ilgi duyan çevirmen arkadaşlarla yardımlaşarak çevirmek istiyorum. Eğer bu iki seriyi tamamen üzerine almak isteyen arkadaşlar olursa, onlar da buradan belirtebilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 6
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

2

• CHOBiTS

1

• Kusogaki

1

• ShinigamiKhan

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Fansub konusunda yardımcı olabilirim, çeviri konusunda benim de elim dolu maalesef, yardım edecek başka arkadaşlar vardır diye umuyorum ama...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru yanlış hatırlmaıyorsam hurdacı çevirecekti.Resmi dün gösterdiği seriye benziyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben de ilgilenmek isterim özellikle aku no hana benim de çok ilgimi çeken bir seri ayrıca ore no senhu da fena değil gibi görünüyor fakat benim elim de çok fazla dolu. En fazla yapabileceğim sıkışık olduğunuz bir noktada belki bir bölüm yardımdır. O yüzden yazıyorum haberiniz olsun :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Elimdeli seriler biterse ve kendi özel hayatımı rahatlatabilirsem yardımcı olurum diğer türlü mümkün değil.

Ve ben bir yana umarım dilimize kazandırılır -ki ilk bölümü fena değildi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

fansubunda yardımcı olabilirim.güzel bir seriye benziyor

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?