Jump to content
  • Kayıt Ol

White Album 2

Akuma_Blade

Önerilen İletiler

White-Album-2-post.jpg?84cd58

Kadokawa Shoten'in aylık Newtype dergisinin yeni sayısında yapılan ön duyuruya göre AQUAPLUS'un White Album 2 VN'i için Anime uyarlamasına yeşil ışık yakıldı. Orijinal oyunun yazarı Fumiaki Maruto bu Anime'nin senaryosunu, VN'in bestecisi Naoya Shimokawa (True Tears, To Heart, To Heart 2, Tears of Tiara) yapımın müziklerini hazırlayacak. 2009'daki ilk White Album'un aksine, bu yapım Satelite (Macross Frontier, Macross Zero, AKB0048, Mouretsu Pirates, Aquarion EVOL) tarafından hazırlanacak. Oyunun başrolündeki Haruki Kitahara, Setsuna Ogiso ve Kazuki Touma karakterlerini seslendiren seiyuu'lar Takahiro Mizushima, Madoka Yonezawa ve Hitomi Nabatame Anime uyarlamasında da rollerini tekrarlayacaklar.

Daha fazla bilgi elime ulaştıkça paylaşmaya çalışacağım.

Kaynak : ANN

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 4
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

3

• AkuTan

1

• Ungoend

1

En Çok Yazanlar

AQUAPLUS, "White Album 2 Special Encore" event'ında yaptıkları duyuru ile serinin Sonbahar 2013 sezonunda yayına gireceğini belirttiler.

Kaynak: ANN

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Herşeyden önce diğer White album animesi ile hiçbir alakası olmadığını belirterek başlıyayım yoruma,O kötüydü buda izlemeye değmez tarzı önyargıları yıkmak adına.Setting olarak hafif benzediklerinden ikiside aynı isimi almış durumda,hikaye açısından bir alaka yok yani.

Konumuza dönecek olursak,Açıkçası henüz visual noveli okumuş değilim fakat kendisi hem Aquaplus'ın hemde Leaf'ın son 5-6 yıldaki en verimli oyunu olduğu şüphesiz ( iki firmanın ortak oyunu white album 2).2 oyundan oluşmakta "Açılış" ve "Kapanış" adlı 1. Oyun EGS tarafından 100 üzerinden 85, 2.si ise "95" gibi imkansıza yakın bir not alarak kalitesini belli ediyor zaten.Ayrıca Romantik drama konusunda pek bi harika olduğunu birçok reviewde,forumda veya orda burda görebilirsiniz, baya ses getirdi kısacası.Ayrıca ilk oyun "Kinetic Novel" yani seçeneksiz,alternatif endingsiz bir bakıma visual novelden çok kitabımsı havada olduğundan animeye uyarlanmayada son derece müsait,Her zamanki visual novel > anime uyarlamaları kötü olur endişesinide kafamızdan atabiliyoruz.

Bu 3 sebebin birleşmesi sonucu hem Dramatic Love Triangle hemde Müzik ağırlıklı yapımlara soğuk olmama rağmen dört gözle beklemeye başladım.Dediğim gibi okumamış olduğumdan hikaye vs pek ayrıntılı bilgi veremiyorum ama, bu kadar yüksek puan almış ve tutulmuş bir yapım üzerinede beklenti içinde bulunmak gayet normal bir durum bence. Tabi bu beklentileri karşılayabilecek mi karşılayamayacak mı izledikten sonra göreceğiz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

beklemeye değer bir seri gibi haber için teşekkürler.

Herşeyden önce diğer White album animesi ile hiçbir alakası olmadığını belirterek başlıyayım yoruma,O kötüydü buda izlemeye değmez tarzı önyargıları yıkmak adına.Setting olarak hafif benzediklerinden ikiside aynı isimi almış durumda,hikaye açısından bir alaka yok yani.

Konumuza dönecek olursak,Açıkçası henüz visual noveli okumuş değilim fakat kendisi hem Aquaplus'ın hemde Leaf'ın son 5-6 yıldaki en verimli oyunu olduğu şüphesiz ( iki firmanın ortak oyunu white album 2).2 oyundan oluşmakta "Açılış" ve "Kapanış" adlı 1. Oyun EGS tarafından 100 üzerinden 85, 2.si ise "95" gibi imkansıza yakın bir not alarak kalitesini belli ediyor zaten.Ayrıca Romantik drama konusunda pek bi harika olduğunu birçok reviewde,forumda veya orda burda görebilirsiniz, baya ses getirdi kısacası.Ayrıca ilk oyun "Kinetic Novel" yani seçeneksiz,alternatif endingsiz bir bakıma visual novelden çok kitabımsı havada olduğundan animeye uyarlanmayada son derece müsait,Her zamanki visual novel > anime uyarlamaları kötü olur endişesinide kafamızdan atabiliyoruz.

Bu 3 sebebin birleşmesi sonucu hem Dramatic Love Triangle hemde Müzik ağırlıklı yapımlara soğuk olmama rağmen dört gözle beklemeye başladım.Dediğim gibi okumamış olduğumdan hikaye vs pek ayrıntılı bilgi veremiyorum ama, bu kadar yüksek puan almış ve tutulmuş bir yapım üzerinede beklenti içinde bulunmak gayet normal bir durum bence. Tabi bu beklentileri karşılayabilecek mi karşılayamayacak mı izledikten sonra göreceğiz.

Bende ilk ve 2. sezonu izleyen varsa nasıl acaba diye soracaktım indirmiştim ama bu haberi görünce aklıma geldi izlemeye fırsat bulamadığım, bir anime kötü olsada izlemeye değer bir yanı vardır diye düşünmüşümdür hep anime öne çıkan ya da çıkmayan herhangi bir karakter ilginç gelmesi, ruh halinizi yansıtması ya da karakteri işte bir sevgilim olacaksa böyle olsun diye sesli düşünürken yanınızda oturan kız arkdaşınız o zaman git onla çık deyip size rest çekmesi gibi bi durum olduğunda izlemeye değer olduğunu düşünürsünüz. Yorum için teşekkürler hiç yoktan bir fikrim oldu, en azından izleyeceğim anime sıralamasında ekranın göze batacak bir yerine yerleştirdim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?