Jump to content
  • Kayıt Ol

Infinite Stratos 2. Sezon

Akuma_Blade

Önerilen İletiler

Infinite+Stratos+infinitestratos_girls.jpg

Yayınevi ve yapımcı Overlap grubunun bugün dağıttığı ücretsiz el ilanlarında Infinite Stratos serisinin 2. sezonuna yeşil ışık yakıldığı belirtildi. Elde bunun haricinde aydınlatıcı nilgi olmss konunun çok da uzak olmayan bir tarihte resmiyete bürüneceğine inanıyorum.

Kaynak: ANN

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 17
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

6

• CHOBiTS

2

• darkness167

2

• siyahnazi

2

Mecha olarak gecsede alakasız bir yapımdı ve inandırıcılığı çok düşüktü. Sadece harem açısından güzel diyebilirim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bence en güzel serilerden birisiydi naruto ve one peace gibi sacma degil

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Animenewsnetwork'te "İnfinite Stratos Reboot" adlı projeden bahsediliyor.Benim şahsi görüşüm ikinci sezon değilde bir yeniden uyarlama olabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Keşke paralarını adamakıllı bir manga ya da novel'i anime hayatına kazandırmaya harcasalardı, çerezlik seri olarak bakabilirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

mecha sevmem ama bu animenin ikinci sezonunu istiyordum sevindim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çok mutlu bir haber .. Güzel bir seriydi 2. sezonunun cıkmasıda lazımdı sabırsızlıkla bekliyorum..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bence güzel bir anime idi 2 sezonun çıkacak olması güzel zaten ilk sezonun bitimini beğenmemiştim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Önceki gün yazmaya üşenmişim ama yine de belirteyim, bu seride de önceki seslendirme kadrosu geri geliyor:

Bunun yanısıra en az iki yeni karakter de yeralacak. İlk seride olduğu gibi Yasuhito Kikuchi (Busou Shinki, Macross Frontier, Legend of Black Heaven) bu sezonda da yönetmenliği üstleniyor. Öte yandan ilk serideki Tomoyasu Kurashita'nın yerine karakter dizaynları bu kez Kumi Horii (Zone of Enders, Seitokai no Ichizon, Lovely Idol, Amaenaide yo! Katsu!!, Akane Iro ni Somaru Saka, Ah! My Buddha!) karakter dizaynırı olarak göreve alınmış.

Ayrıca ilk seride olduğu üzere Takeshi Takaura (Appleseed, Aquarion, Rebuild of Evangelion 3.0, Ex Driver, Daiguard, Eureka 7 Movie, Galaxy Angel, Hack Quantum, Kishin Taisen Gigantic Formula, Macross Frontier, Nadesico, Planet ES, Uchuu Senkan Yamato 2199, Tactical Roar, Tekken: Blood Vengeance) mekanik dizaynları ve Hikaru Nanase (Zone of Enders, Zettai Shonen, Venus Versus Virus, Super Gals, Shifogumi, Scrapped Princess, Pita Ten, Phantom: Requiem for the Phantom, Noein, Angel Sanctuary, Azumanga Daioh, Canaan, Chrono Crusade, Da Capo, Galaxy Angel, Ex Driver, Gravion, Gunparade Orchestra, Hiiro no Kaketa, Ichigo %100, Kimikiss Pure Rouge, Kagihime Monogatari) da müzikleri hazırlıyor.

Ayrıca Overlap yayın grubu, bu hafta yayınladığı 8. ciltle beraber "Infinite Stratos Reboot" projesine dair bir video da yayınladı. 25 Nisan 2013'de ilk 2 cildi birden satışa sunulacak yapım, orijinal Infinite Stratos romanlarının elden geçirilmiş bir yeniden anlatımı niteliğinde.

Kaynak: ANN

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Biraz araştırdımda iki tane daha başrol ekleniyor seriye. Rusyadan Tatenashi Sarashiki ve kardeşi Kanzashi Sarashiki. Anlaşılan Char ın odadan atıp bu kardeşlerden birini almışlar Orimura'nın yanına.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

kardes iyi güzelde ne zaman baslıcak seri diger sacma serıler gibi degil o yüzden soruyorum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

kardes iyi güzelde ne zaman baslıcak seri diger sacma serıler gibi degil o yüzden soruyorum

En iyi ihtimalle 2013 sonbaharı ama kanımca 2014 içinde yayınlanır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

2 Ekim 2013 tarihinde yayına başlayacağı duyuruldu. Fragman aşağıda:

Ayrıca yeni konu açmak istemedim ama TV serisinden 1 ay kadar sonra bir OVA yayınlanacağı açıklandı. Yeni seri OVA'sı Ichika ile ilgili olacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet, PV'den de görülüyor ki "kawaii girls are doing kawaii things" şeklinde ortaya çıkacak bir başka fabrikasyon anime daha. İlk sezonu bile izlemeye gerek duymadım. Kaldı ki bunu izleyeyim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yakın bir zamanda çıkacak olması güzel inş ilk sezondan daha iyi bir sezonoolur

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Aslen haremlerden nefret ederim ama bunu sevmiştim, zira kendisi light novel uyarlamasi olduğundan karakterler çok hoştu. Charlotte Dunois o sene içindeki en şeker karakterdi eminim. Seiyuular, animasyon, ending falan çok kaliteliydi bu serilere göre. Bazi yerleri ilerlettim ama genel olarak 7 vermiştim.

İkinci sezonu da sirf Charlotte için izlerim, yeni karakterlerle hoş olucaktir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?