Jump to content
  • Kayıt Ol

Girls und Panzer Filmi Yolda

Day[9]

Önerilen İletiler

[bimgx=500]

Ya02dkX.jpg?1 [/bimgx]

Resmi twitter hesabına göre, Girls und Panzer TV serisinin filminin 2014 yılında gösterime gireceği açıklandı. Film TV serisinden farklı olarak yepyeni bir hikâyeyi işleyecek. Ayrıca serinin yeni bir OVA 'sının da geleceği duyruldu.

Kaynak

Girls und Panzer Twitter

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 6
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

2

• CloudT

2

• CHOBiTS

1

• Day[9]

1

Kızların eline silahı vermeyi ne kadar çok seviyorlar. İç savaş yasanan bir yer olsa yada yetiskin bayan karakterler olsa sorun olmaz ama okul serisini bu türe alet etmek artık itici geliyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu konuda normal koşullarda hak verirdim ama nedense bu seri biraz dışında kalıyor gibi. Yada bana öyle gelen istisnasi bir durumu var. Yani, serinin hoş yanları olduğundan izlenilebilir -ki genel itibariyle seinen, psikoloji gibi ağır işlenen ve senaryosu kafa patlattıran serilere daha fazla ilgi duyan biri bile böyle serileride sevmemezlik etmiyor. Belki de izlerken ki psikolojim farklıydı da ilgi duydum.

Her neyse, önce bir izleyin biraz devam edin baktı sarmıyor, iptal edin. Hiç umulmayan tezatlıklar bile bazen inanılmaz bir uyum gösterirken, klişe ve sıkıcı... olan konular da bazen kendini sevdirebiliyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Girls und Panzer filmi, özet değil serinin devamı niteliğinde olacak.

Kaynak: ANN

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?