Jump to content
  • Kayıt Ol

Ace of Diamond Mangası Anime Oluyor!

gundamaster

Önerilen İletiler

gundamaster

iA39Q.png

Yuji Terajima'nın Ace of Diamond adlı mangasının bu sonbaharda animeye uyarlanacağı duyuruldu.

Animenin resmi sayfası ve twitter sayfası da açılmış durumda.

Daha detaylı bilgi ileride bu kanallardan duyurulacak.

Konu kısaca şöyle;

Atıcı Eijun Sawamura, Kazuya Miyuki adında, zeki bir tutucunun bulunduğu özel okula katılır. Takımın diğer üyeleriyle beraber bu ikili, sıkı çalışma ve kararlılığı da yanlarına alarak, Japonya'nın Koshien şampiyonluğunu kazanmak için uğraşacaklardır.

Kaynak: ANN

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 6
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• gundamaster

1

• rocker_tr

1

• karadevil52

1

• shmz1

1

En Çok Yazanlar

Animesi başlamadan önce mangasının çevrilmesi güzel olurdu. ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

açıklamalara göre animenin cross game çakması bişey olucağı belli gibi beklemedeyiz tabi hangisi daha önce manga oldu bilmiyorum o yüzden hakkını yemek istemem çalışmalarınız için şimdiden kolay gelsin emeginize saglık...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kodansha'nın haftalık Shounen Magazine dergisinde yapılan ön duyuruya göre, seri MADHOUSE - Production IG ortaklığıyla yapılacak.

Çok fazla spor temalı seri izlemedim ama şimdiye dek izlediğim çok stüdyolu projelerin (ki bunların son örneği Uchuu Senkan Yamato 2199'ydu) tamamı çok iyi olduğundan bunu da ayrı bir yere not ettim.

Kaynak: ANN

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

cross game animesine benzer bir anime galiba inş onun gibi güzel de olur :D merakla beklemekteyim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Madhouse ile Production I.G ortaklığı sırf bunun için bile izleme listeme aldım.Bir Major serisi olacağını sanmıyorum fakat iyi beyzbol serisi izleyebilirz

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?