Jump to content
  • Kayıt Ol

Oyunbozan Ralph

kurokonobasuke

Önerilen İletiler

Tanıtım:

Atari oyununun bina yıkan 'kötü adamı' rolündeki Ralph, hem yıllardır aynı işi yapmaktan sıkılmış hem de oyunun iyi adamı tamirci 'Felix' gölgesinde kalmaktan bıkmıştır. Bu arada da tüm övgüleri Felix toplar. Ralph artık iyi bir kahraman olmak ister ve diğer video oyunları arasında gidip gelmeye başlar. Fakat oyundan oyuna atlarken yol açtığı bir kaza Sugar Rush oyununu tehlike altında bırakan bir düşmanı serbest bırakır. Şimdi kahraman olma fırsatı onda mıdır?

Rich Moore'un yönetmenliğini üstlendiği yapımın Türkçe seslendirme kadrosunda ise Engin Alkan, Aysun Topar, Harun Can, Özden Ayyıldız ve Sait Seçkin gibi tanıdık ve yetkin isimler yer alıyor.

Walt Disney'in imzasını taşıyan bu eğlenceli animasyonu 3D'nin nimetlerinden de faydalanıyor...

tumblr_mmo3qfQN0I1sqapfeo1_500.gif

*

tumblr_mmm7ukdutp1s8lk9fo1_500.gif

*

Yorumum: Daha dün kardeşimle izledim bu animasyonu ve izlerken gerçekten keyif aldım. Çok eğlenceli bir yapım izlemenizi tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 5
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bedifeci

1

• fake

1

• MousassaKanjeri

1

• kurokonobasuke

1

İngilizce dublajla izlenmesini şiddetle tavsiye ettiğim film. Aksi takdirde Sarah Silverman'ın efsanevi performansını kaçırmış olursunuz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Animasyon filmlerin, yereldeki sinemalara orjinal dil+altyazı şeklinde gelmemesi resmen rezillik zaten.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Tv de 3d olarak ingilizce seslendirmeden seyretmiş bulunuyorum.Animasyon zamanında atari oyunlarıyla büyümüş kesime çok hoş gelecektir.Aradığımı buldum diyebilirim birbirine ters karakterler ,kötü ve iyi karakterler uyum sağlamış.Suğar karakteri baya sevimli.:) Puan olrak 10 üzeri 8 verebilirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

animasyonlara bayılıyorum kendim izledim ayriyeten birde kardeşime izlettim favorilerimden oldu tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...

Jetonlu aterilerde Street Fighter oynayan jenerasyondan oldğum için bu film beni acayip etkiledi :D Normalde cgi animasyon çok sevmiyorum ama tek tük sevdiklerim vardır: Brave, Despicable Me, Toy Story, Ratatouille... ama bu film favorilerim arasında 1. sıraya oturdu. Bu kadar özgün ve müthiş bir senaryo beklemiyordum.

Sarah Silverman' ın performansı çok iyi gerçekten !

Felix karakterine bayıldım ^_^

Filmin bitiş jeneriği de film kadar muhteşem !!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?