Jump to content
  • Kayıt Ol

Laserion (Video Warrior Laserion)

Exia

Önerilen İletiler

Ayda kotu kalpli bir deli bilim adami vardir. Dunyadan bagimsizlik ilan etmistir simdi dunya ile savasmaktadir. savaslar genelde uzayda ve dunya yuzeyinde aydan gelen robotlarla dunyali robotlarin dovusmesi seklinde olur.

Dunyalilar bu savasta avantaj elde etmek icin yeni bir robot tasarlamaktadirlar.

Bu esnada takahasi adli japon cocugu net uzerinden amerikadaki bir arkadasi ile bir oyun oynamaktadir.Bunlar kendilerince oyunda robot design edip sonra birbirlerinin uzerine salarlar. takahasinin design ettigi laserion adli robot her seferinde amerikan arkadaşını yenmektedir.Sonra birden nasil olursa hatlar karisir.Takahasinin robot planlari, yeni yapilan robotunkiyle karisir. bizimkiler yanlislikla bu herifin oyun icin design ettigi robotu insa ederler.Bunlar sasirir, "lam bu bizim robot degil." diye.

neyse, takahasi bulunur. robotu kullanmayi bir tek o bilmektedir. olaylar gelisir

Alıntı Ekşi Sözlük (Bir kaç şeyi düzeltmek gerekti,animeyi tam olarak bilmiyorum ama tanıtmak gerektiğini düşündüm sonuçta forumda bu seriyi bilen bir çok kişi vardır.Hem hatırlatmış oldum hemde bende onlardan duymuş olacağım.)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 2
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

1

• antiochia

1

• Exia

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Çocukken sevdiğim bir animeydi. Umarım en kısa zamanda paylaşılır...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?