Jump to content
  • Kayıt Ol

Blazblue : Alter Memory

Akuma_Blade

Önerilen İletiler

Aynı isimli dövüş oyununun yapımcısı ARC System, Ekim ayında yayına başlayacak Blazblue : Alter Memory TV serisini duyurdu. Yapımı Hideki Tachibana (Dragon Crisis, H20: Footprints on the Sand, Higurashi no Naku Koro Ni Kira) yönetirken senaryo Deko Akao (Arakawa Under The Bridge, Astarotte no Omocha, Asura Cryin, Mahou Sensei Negima, Mysterious Girlfriend X, Natsu no Arashi, Pretty Rhythm Aurora Dream) ve Tatsuya Takahashi (IDOLM@STER) tarafından hazırlanacak, yapımın animasyon yönetmenliği ve karakter dizayn adaptasyonları ise Tomoyuki Shitaya (Bakuman, Hatsukoi Limited, Kiss X Sis, Nightwizard) tarafından yapılacak.

Yapımın sanat yönetmenliğini ise Shigemi Ikeda tarafından yapılıyor ki kendisini birçok iyi yapımdan tanıyabiliyoruz: Afro Samurai, Bartender, Basilisk, Bastard, Bokurano, Book of Bantorra, Bubblegum Crisis 2040, cYBORG 009 TV Remake, Future GPX Cyber Formula, GANTZ, Gasaraki, High School DXD, Ikkitousen, Infinite Ryvius, Inu Yasha, Kekkaishi, Toshokan Sensou, Mobile Suit Gundam külliyatı, My Youth Romantic Comedy Is Wrong As I Expected, Nazo no Kanojo X, Nightwalker, Overman King Gainer, Planet ES, Rosario + Vampire, Starship Troopers, Tales of the Abyss, Urotsukidouji, X Men, Yakitate Japan, You're Under Arrest Full Throttle...

Yapımın yardımcı yönetmenliğinde ise Seiji Mizushima yeralıyor. Kendisini Dai Guard, Generator Gawl, UN GO, Oh! Edo Rocket!, Shaman King, Slayers NEXT, Full Metal Alchemist, Full Metal Alchemist: Conqueror of Shamballa ve Mobile Suit Gundam 00 külliyatından tanımaktayız.

Yapımın seiyuu kadrosunda şu isimler yeralacak:

Yapım hakkında elime daha fazla bilgi ulaştıkça paylaşmaya çalışacağım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 11
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

2

• Akuma_Blade

2

• karadevil52

1

• ShinigamiKhan

1

Animesi çıksa, çıksa diye yakındığım oyunlardan biriydi. Birkaç gün önce haberi görünce çok sevindim umarım Guilty Gear'ın da böyle bir animesi çıkar. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Umarım fan servis ön planda olmaz.Düzgünce bir hikaye ve bol bol dövüş izleriz

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sonunda Blazblue da anime oluyor demek, çok güzel haber. Umarım animesi de oyunları kadar güzel olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Yıllardır Guilty Gear'ın anime olmasını bekledim. Bu da benzer tarz bir oyun sanırım oynamadığım için fikrim yok.

Genellikle dövüş oyunlarının animelerini pek beğenmem. ( Fatal Fury, King of Fighters, Street Fighter...).

İstisnalar da yok değil. Sengoku Basara bu konuda başarılı bulduğum yapımlardan biriydi. Onda da temel sağlamdı. Bunun konusu nasıldır bilmiyorum ama güzel olmasını umuyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Oyununu oynamıştım güzel fakat karakter sayısı olarak az bir kadroya sahipti.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

merakla beklemekteyim artık.çok sevindim bu habere.oyununu az oynamadım ne de olsa:011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

güzel bir aksiyon ve dövüş animesi olur inş oyunuda varmış :D merakla beklemekteyim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Oyunlarını severek oynardım :D Büyük bi ihtimallede animesinide severek izleyeceğim :3

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

Teaser yayınlandı. Serinin açılış şarkısı Faylan tarafından seslendirilecek.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şarkı güzel lakin klibin görüntü kalitesi çok kötü. Paylaşım için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?