Jump to content
  • Kayıt Ol

Aoi Hagane no Arpeggio

Akuma_Blade

Önerilen İletiler

5284316cd5dd4e09d51b1104a6e9a53f1369228096_full.jpg

Yapımcı Victor Entertainment, donanma savaşları üzerine bir Manga serisi olan Aoi Hagane no Arpeggio (Blue Steel of Arpeggio)'nun Anime uyarlaması yapılacağını önceki gün itibariyle duyurdu ve dün de bir Teaser yayınladı.

Küresel ısınmadan dolayı deniz seviyesinin yükselmesi sebebiyle insanlığın denizde yaşama başladığı 21. yüzyılda, birden bire "Fleet of Fog" denen esrarengiz bir deniz gücü ortaya çıkar ve durdurulamaz. Onlara karşı yenilgiye uğrayan insanlık 17 yıldır açık denizlere çıkamaz olmuştur. Gunzo Chihaya ve arkadaşları bir şekilde bir "Fleet of Fog" denizaltısını ele geçirerek ona I-401 ismini verir ve onun avatar'ı olan Iona ile birlikte onlara karşı savaşa girerler.

Serinin yönetmenliğini Seiji Kishi (Angel Beats, Aura, Devil Survivor 2, Galaxy Angel Rune, Jinrui wa Suitai Shimashita, Kamisama Dolls, Magikano, Seto no Hanayome, Ragnarok The Animation, Tentai Senshi Sunred, Persona 3 Movie ve Persona 4: The Animation ile ileriki günlerde yayına girecek Danganropa The Animation) yaparken senaryo ise Makoto Uezu (Ah! My Buddha, Akane Iro ni Somaru Saka, Amaenaide yo!! Katsu!!, Aura, Bottle Fairy ile ileriki günlerde yayına girecek Danganropa The Animation, Devil Survivor 2, Jinrui wa Suitai Shimashita, Kore wa Zombie Desu ka?, Kamisama Dolls, Katanagari, The Legend of Heroes: Trails in The Sky, Seto no Hanayome, Lovely Idol, Quiz Magic Academy, Seikon no Qwaser, School Days, Tayutama, Utawarerumono, Tentai Senshi Sunred, Yumeria) tarafından hazırlanıyor.

Animasyonlar ise tek başına hazırladıklarından ziyade daha çok yan stüdyo olarak üstlendikleri 3D CGI segmentleriyle bilinen SANSIEGEN stüdyosu bünyesinde hazırlanıyor (009 Re: Cyborg, Black Rock Shooter)

Ark Performance grubu (Samurai Commando: Mission 1549, Trigun Multiple Bullets) tarafından hazırlanıp 2009'dan itibaren Shounengahosha'nın King Yours dergisinde tefrika edilen Manga'nın 7. volume'u önceki gün basılmıştı.

Kaynak: ANN

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 7
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

6

• CHOBiTS

1

• fake

1

Anime serilerinde CGI, üzerinde çalışmaya çok vakit olmadığı için sırıtır genelde ama bunda donanma gemileri hızlı hareket edecek şeyler olmadığı için pek göze batmaz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Haberini yapacaktım mangasının konusunu yazmaya üşendiğimden yapmamıştım. Mangasına iki defa başladım ama ikinci bölüme geçemedim bir türlü.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Yeni teaser yayınlandı

Ayrıca buradan diğer mental model avatar'ları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?