Jump to content
  • Kayıt Ol

Il Sole Penetra le Illusioni

CHOBiTS

Önerilen İletiler

Resmi sitesine göre, Gen'ei o Kakeru Taiyō ya da Il Sole Penetra le Illusioni (The Sun Penetrates the Illusions) in tv anime serisine uyarlanacak yapımın ikinci promosyon videosu pazar günü gösterime girecek. Video açılış şarkısı "träumerei" şarkıcı LiSA tarafından seslendiriliyor. (Angel Beats!, Fate/Zero, Sword Art Online).

Konu:Hikaye eski çağlardan beri iki tür Tarot kartının hakim güç olduğu bir dünyada geçmektedir. Bunlardan Diabolos Tarot günahsız olan insanların ruhlarından beslenen ve insanlara talihsizlikler getiren şeytani tarottur. Elemental Tarot ise Diabolos Tarot'a karşı doğanın güç kaynağıdır. 22 kabile içinden diğer insanlardan habersiz olarak seçilen kızlar Elemental Tarot kartlarına sahip olmak için mücadele ederler. Dünyanın dengesini korumak için bu kızlar cellat ya da kurtarıcı olabilirler.

Kaynak:

http://www.animenewsnetwork.com/news/2013-06-09/il-sole-penetra-le-illusioni-anime-2nd-promo-streamed

Sitemizde yapılan haberleri paylaşırken AMT Fansub'tan alıntı olduğunu belirtmeyi unutmayın. Yazan: CHOBiTS

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 2
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

1

• CloudT

1

• dark

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Yine Dünyayı kurtaracak olan ergenler iş başında.

Ben de ergendim ama bir kediyi bile kurtaramadım, yazıklar olsun bana.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yine Dünyayı kurtaracak olan ergenler iş başında.

Ben de ergendim ama bir kediyi bile kurtaramadım, yazıklar olsun bana.

Hahaha süper:011:

böyle kartlı şeyleri bir sevemedim birbirlerinden kopya gibi duruyorlar. hep aklıma yugioh geliyo keyfim kaçıyo izlerken. çocukken çok severdim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?