Jump to content
  • Kayıt Ol

Blood Lad

painscream

Önerilen İletiler

47677l.jpg

Vampir Staz iblis dünyasındaki en güçlü katı patronlardandır. Herkes onu karşısına almaktan çekinmektedir. Ama gizlice korkusuz Staz'ın insan kültürüne takıntısı vardır; özellikle video oyunları, manga ve Japonya'dan gelen diğer her şeye... İblis dünyasına giren bir Japon kız Staz'ın insanlarla tanışma isteğini ve onlar hakkında bilgi edinme isteğini arttırır. Staz Japon kızın dünyası hakkında ondan bilgi alamadan kız, Staz'ın tahtını ele geçirmek isteyenlerce öldürülür, kızın sadece ruhu kalmıştır, Staz kızın vücudunu yeniden oluşturmasına yardım etmeye ve onu normal yaşamına döndürmeye and içer; bu da Staz'ın insan dünyasına gitmesini gerektiren bir yolculuktur.

Tanıtım manga.gen.tr ' den alınmıştır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 5
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

1

• painscream

1

• darkness167

1

• CloudT

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Bölüm 1

İyi bir başlangıç oldu. Kızı gördüğünde verdiği tepkileri özellikle sevdim. Hatta şu "çok sevimlisin" durumu mangadan beklediğim sahnelerdi ve animasyon olarak görünce, iyi bir kahkaha attım.

mDwywqE.jpg

Vampir otaku olurmuymuş diyenlere iyi bir örnek Staz-san iken, benim merak ettiğim diğer karakterlerde işin içine dahil olunca seri daha eğlenceli olacak gibi.

Dövüş sahneside fena değildi. Bir de hava atıyor velet, tabi kızı görünce fena gaza geldi.

tumblr_mpm79qNmWF1s2sgvoo1_400.gif

Bu arada, Staz-san ile Maou-san aynı seiyuu sahip olunca bununda muhabbeti iyice yayılmış. Bir çok site ve forumda bununla ilgili diyaloglar ve paylaşımlar görmeye başladım.

Ama cidden Ryota-san'a şeytan gibi çeşitli doğa üstü karakterlerin rolleri yakışıyor. Bu iki örnektede bunu iyice fark etmiş olduk.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk bölüm fena değildi. Dişleri hariç başrolümüzün Maou-san'dan hiçbir farkı yok.

Kızın ölme şekli çok malca geldi onun harici güzel.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

güzel bir anime:D ilk bölümü güzeldi...

özellikle kızla muhabbet edecek diye girdiği hallere güldüm :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk bölüm oldukça etkileyiciydi (: Kızı görünce verdiği tepki oldukça güldürdü :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 10 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?