Jump to content
  • Kayıt Ol

Outbreak Company

CHOBiTS

Önerilen İletiler

outbreak-company-moeru-shinryakusha-ichiro-sakaki-anime-seventhstyle-001.jpg

Ichiro Sakaki'nin Outbreak Company - Moeru Shinryakusha light romanının Tv anime serisine uyarlanacağı duyuruldu. Sakaki'nin yazmış olduğu diğer animeye uyarlanan yapımlar Polyphonica, Scrapped Princess ve Strait Jacket'dir.

Serinin güz döneminda yayına girmesi bekleniyor.

Konu: Shinichi Kano, babası light roman yazarı, annesi ise erotik oyun artisti olan "Safkan Sınıf" bir otakudur. Kano'nun moe hakkında bilgi, fikir ve öngörüleri dışında hiçbir özel yeteneği bulunmamaktadır.

Buna rağmen, Japon hükümeti onu Fuji Dağı bölgesinden geçilen paralel bir evrendeki Kutsal Eldant İmparatorluğuna Moe evangelisti olarak atar. Shinichi bu dünyada yarı elf hizmetçi kız Myuseru ve güzel genç kraliçe Petoraru ile sıcak dostluklar kuracaktır. Lakin bu fantastik dünya sanıldığı kadar huzurlu değildir ve kendilerini çok geçmeden bir savaşın içinde bulacaklardır.

outbreak-company-moeru-shinryakusha-ichiro-sakaki-anime-seventhstyle-001.jpg

Kaynak:

http://www.animenewsnetwork.com/news/2013-04-24/outbreak-company-fantasy-light-novels-get-tv-anime

Sitemizde yapılan haberleri paylaşırken AMT Fansub'tan alıntı olduğunu belirtmeyi unutmayın. Yazan: CHOBiTS

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 6
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

2

• Akuma_Blade

1

• karadevil52

1

• Ungoend

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Konusu oldukça ilginç ve garip birazda güzel hadi karmaşık yapısı olan bir anime gibi geldi iki arada bir derede kalmış gibi hangi yöne gideceğini bilmiyor gibi onun yerine başkası kara vermiş bir ana karakter var gibi ortada eh takip ediyorum karmaşıklığı daima sevmişimdir kaarsızlığın güzel hallerinden biridir.. haber için teşekkürler

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

konusunu okuduğumda ilginç bir anime gibi duruyordu izlerim diyordum ama pv den sonra artık ilk bölümü nasıl olacak ona göre izlerim diyorum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Serinin tam olarak ne anlatmak istediğini anlamadım. İlk bölüme belki bir şans veririm.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?