Jump to content
  • Kayıt Ol

Hajime No Ippo:Rising Duyuruldu

painscream

Önerilen İletiler

9c6dd8266194813.jpg

George Morikawa' nın mangası olan Hajime no Ippo' nun 3. sezonuna yeşil ışık yakıldı. Sonbahar' da gösterime girmesi planlanıyor. Duyuru yapılan resimde: ''Ippo zorlu bir rakip ile dövüşüyor. Sawamura! Dempsey Roll kırıldı mı? ''

Şimdiye kadar 2 TV serisi, ova ve special bölümleri çıkan Ippo' nun 2. sezonu 2009 yılında yayınlanmıştı.

Kaynak: ANN

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 29
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Underfined

2

• painscream

2

• rocker_tr

2

• berker51

2

gundamaster

1000 chapterı aşmış bir manganın 3. sezonunun gelmesi elbette olasıydı ama umarım ikinci sezon gibi 26 bölüm yerine birinci sezon gibi daha uzun olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çok güzel bir haber. Gundamaster'ın da söylediği gibi umarız doya doya izleyebileceğimiz kadar uzun bir sezon olur. Keşke hemen yayınlasalarda izlemeye başlasak. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Boks yaptığım zamanlarda izlediğim ve çok beğendiğim bir animeydi. İki sezon olmasına çok üzülmüştüm. Umarım 3. sezon bir an önce çıkar, çevrilir de bizler de güzel bir fansubunu yaparız :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sonunda :D 2.Sezonla Manga'da 300 350 Bölümlere Geliyor Diye biliyorum Umarım Uzun bir seri olur :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hay maşallah sonunda anime çevirmeye karar vermişler. Hakkaten mangası kaçta bilmiyorum. Ama umarım şöyle uzun soluklu olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu harbiden çok güzel bir haber. Umarım arkadaşlarında dedikleri gibi uzun soluklu olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Pain, haberi yazan barnaklarına gurban olayım. Vallahi, uzun zaman sonra, ilk defa çıkacak bir seri için bu kadar heyecanlanıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Son zamanlardaki aldığım en güzel anime haberi bu, hatta son günlerin abudik gubidik yapımlarına inat aldığım en sağlam sezon haberi. Havalara uçmaktayım şu anda. Rakiplerini de taraftarı olduğum karakterlerini de sevdiğim spor serisi azdır aslında, ama Ippo bunu yıkabilen isimlerden biriydi. Ippo ile azmi öğrendik, Takamura ile Senpai olmanın ağır bir iş olmadığını, hatta Senpai'lıktan daha başka şeylerin kralı olunabileceğini öğrendik, Kimura ile öyle iki deli dolu arkadaşın yanında nasıl sakin kalınabileceğini öğrendik ama hepsinden önemlisi Aoki ile kaş alımını öğrendik. :D Öyle dolular ki onlardan bu kadar uzak kalmak nasıl üzüyor insanı bilinmez, onlarla şöyle bir doya doya hasret gideresim var çünkü 26 bölümcük beni tatmin etmedi asla, edemezdi de...

Ağlamak istiyorum (tabii ki sevinçten) (。-_-。) ~

''Tehlikeli Üçlü''müzü nasıl da özlemişim. embarrassed.gif

Haber için çok teşekkürler painscream, sayende güne çok güzel başladım. :) Şu anda aşağıdaki şeker gibiyim. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Son zamanlarda duyduğum en güzel haber Takamura Mamoru yu görmeyi iple çekiyorum gene kurbağa nın sevgilisine sarar :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hmm, Sevinmesine sevindim ama aslında daha çok yeni çekim olsaydı daha hoş olurdu sanırım.

1. bölümden başlasa gibi . . .

Bu haber de gene heyecanlandırmaya yetti gerçi :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çizimleri 2000 yılına ait olsada hayla güzelliğini koruyor Umarım 2. Sezon gibi 26 bölüm olmaz yoksa hayal kırıklığı olur 1.sezon gibi uzun ve dahada uzun bir seri olur mangası devam ediyor ama 1 2 ayda bir arada çıkıyor, anime final bölümü manga'da 300 400 bölüm arasına geliyor herhalde yanlış hatırlamıyorsam yani 1000 chaptere ulaşıp final verirlerse rahat 100 bölüm olur 3.sezon tabi devam ederlerse, bir an önce başlasa keşke.. diğer serileri boşverin

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

çok güzel bir haber ilk 2 sezonu çok güzeldi :D merakla beklemeye koyuldum :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mükemmel bi haber , ALLAH RAZI OLSUN :) Mükemmel bi seri gerçekten , İNŞALLAH 3.sezonda diğerleri kadar güzel ve uzun olur...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yarım kalan serilerden biriydi. Devamının gelmesi güzel bir haber bir sıra slam dunk'a da el atıp devam ettirseler en az bu haber kadar sevinirdim. Artık çevirisine de el atarsınız :D Bilgilendirme için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çok beklediğim seriydi. Saçma sapan serileri yayınlayacaklarına, milleti fillera boğacaklarına Kenichi ve Ippo'yu niye yayınlamıyorlar diyordum. Umarım uzun soluklu bir seri olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Askerde aldığım en güzel haberlerden biri. Ne zamandır bekliyorduk. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Vaaay 'Rising' çok havalı ve manalı olmuş, sezonda yaşanacak olaylara bayaa bi uyacak.:qalkis:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?