Jump to content
  • Kayıt Ol

Anime Figürleri Satışı

Cuasimuatr

Önerilen İletiler

6 ay Afrika'da kaldığımdan dolayı(gencecik yaşımda başıma neler geliyor ya:006:) siteye bayadır bakamamıştım çok güzel olmuş. Neyse asıl konu arkadaşlar hepimizin bildiği gibi biz animeseverler genel olarak koleksiyonculuğa yatkınlığımız var. Ben de onlardan biriyim ve son zamanlarda anime figürleri arıyorum ama kredi kartım yok. Bildiğiniz makul fiyatlı,güvenilir ve ödemeyi kredi kartsız yapabileceğim site veya dükkan biliyor musunuz? Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 7
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Cuasimuatr

2

• Underfined

1

• Derflinger

1

• Hilda

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Türkiye'de makul fiyatlı satan bir yer yok bildiğim kadarıyla, 10 $'lık eşyayı 200 TL'ye falan satıyorlar, en güzeli yurt dışından getirtmek -ki kredi kartsız da bu mümkün değil (en azından bildiğim kadarıyla).

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Türkiye'de makul fiyatlı satan bir yer yok bildiğim kadarıyla, 10 $'lık eşyayı 200 TL'ye falan satıyorlar, en güzeli yurt dışından getirtmek -ki kredi kartsız da bu mümkün değil (en azından bildiğim kadarıyla).

Başka bir yolu yokmu

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kadıköy'deki Gerekli Şeyler mağazasında Bleach figürleri vardı, 10-15 cm kadardı boyları, epey oldu gideli ama istersen buraya bir bakabilirsin. İnternet sitelerinde olmayan ürünler de var mağazasında. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mümkün değil gibi görünüyor bu istediklerinin olması..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gundam, Macross, Evangelion vs maketleri / figürleri arıyorsan sadece HLJ stoğundan olmak üzere komisyonsuz almana yardımcı olurum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yuh kimmiş o 10 dolarlık eşyayı 200tl'ye satan. İpliğini pazara çıkar. XD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...

öncelikle herkese merhabalar. bende bir anime sever olarak naruto bleach death note one piece in koyu fnatigi oldugum için bu eserlerin actin figür ve kostüm aksesuarlarının koleksiyonunu alımını ve satımını yapıyorum yani elimde bol miktarda bleach figürü ve fazlası var lütfen ayrıntılı bilgi için facebook sayfama hepinizi beklerim illaki birşey almak zorunda degilsiniz begene basip her geçen gün büyüyen koleksiyonum ve ürünlerimi haberdar olmanız size bir çok yenilik ve kolaylık sağlıyacaktır sözü fazla uzatmadan adresimi veriyorum hoşçakalın...

buyrun adresim:

http://www.facebook.com/AnimeSatisMagazasi?ref=tn_tnmn

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?