Jump to content
  • Kayıt Ol

İzmir'de 17 Yaşında bir Can için acil 0rh(-) kana ihtiya var!

MikaN

Önerilen İletiler

izmir ve çevresindekiler, 17 yaşında bir can için çok acil 0 rh(-) kana ihtiyaç var

orhan ilik nakli sürecinde ve hastanede enfeksiyon kapmış durumda. ateşi yüzünden vücudu verilen her kanı ve trombositi çok kısa sürede yakıyor.

ve ben bugün tam 20 kişiyi aradım ama bulamadık 0 rh(-) negatif kanı ve trombositi...

lütfen allah aşkına insanlık adına şu ilanı paylaşın.

0 rh(-) negatif kan grubundan olanlar lütfen ulaşsın aşağıdaki numaraya.

serhat aytan: 0537 446 24 01

17 yaşında ve ege üniversitesinde ilik nakli olabilmek için bekliyor

( arkadaşlar dün giden 8 kişi içerisinde sadece kardeşimin kan değerleri uydu. şimdi hastaneden geldik, kandaki akyuvarları arttırması için bir iğne yaptılar. yarın sabah saat 10.00'da gidip kan vereceğiz. ama yeterli değil, 0 rh(-) kan grubunu taşıyan izmir'de sadece 1380 kişi varmış. daha fazla kan bulunması gerekiyor. lütfen duyarlı davranın, 17 yaşında bir çocuğun hayatı söz konusu. orhan'ı hayata döndürebiliriz. 3 kişi ankaradan, 2 kişi antepten sadece kan vermek için uçakla geldi, kan verdi ve uçağa binip gitti. burnumuzun dibindeki bir hayat söz konusu. ailesi perişan durumda, bir insanı görünce umutları yeşeriyor. lütfen yardım edin. paylaşın, yayın, özellikle askeri birlikler içindeki tanıdıklarınıza ulaştırın, kalabalık kitlelerin olduğu yerlerde, sosyal paylaşım sitelerinde, her yerde yaymaya çalışın.)

ilik nakli için uygun donör bulunmuş, almanya'dan gelmiş ve hastanede ama enfeksiyon kaptığı için yoğun bakıma alınmış, nakil yapılamıyor. vücudu enfeksiyonla savaşamıyor, yoğun bakımdan çıkması ve nakilin yapılabilmesi için bir hafta daha kan ve trombosit verilmesi lazım. bu çocuğu yaşatabiliriz.

sırtınızı dönmeyin lütfen.

Arkadaşlar lütfen izmir ve çevresinde olanlar yardım etsin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 3
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bedifeci

1

• ozman

1

• özz

1

• MikaN

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Umarım bulabilmişsinizdir. Zor durum İzmirde olsam imkanım olsa yardım etmek isterdim.Allah şifa versin

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Facebook' ta paylaştım, inşallah yardım edebilecek birileri çıkar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?