Jump to content
  • Kayıt Ol

Space Dandy

Akuma_Blade

Önerilen İletiler

img_0193.jpg

Teaser:

Hatırlanırsa geçtiğimiz yıl BONES stüdyosu Cowboy Bebop'un yönetmeni Shnichiro Watanabe'nin yeni bir bilimkurgu seriyle geri döneceğini duyurmuş ve serinin isminin "Space Dandy" olması haricinde bilgi vermemişti. Serinin domain'lerini satın aldıktan kısa bir süre sonra seri hakkında bilgilendirme yapmayı uygun gören stüdyo, bugün kısa bir duyuru ve akabinde ilk Teaser'i yayınladı. Kadro bilgileri şu şekilde:

Her ne kadar serinin, Dandy adlı bir ödül avcısının (ve onun yancıları olan QT isimli bir robot ve Meow isimli bir kedinin) maceralarını anlatacak olmasından gayrı bilgimiz olmasa da basın duyurusuna gösterilen Teaser buram buram 60'lı ve 70'li yılların avangard ve ucuz bilimkurgularını akla getiriyor. Doğrusu Watanabe'den beklenebileceği gibi kulvar dışı ve ilginç bir seçim olduğunu söylemeliyim.

Serinin Ocak 2014'den itibaren TV serisi olarak yayınlancağı duyuruldu. Net yayın tarihi, seiyuu kadrosu ve uzun fragman gibi bilgiler elime ulaştıkça paylaşmaya çalışacağım.

Kaynak: ANN

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...
  • İleti 7
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

4

• CHOBiTS

1

• dissendium

1

• CloudT

1

Duyurunun yapıldığı toplantıda gösterilen Teaser'in net görüntülü hali yayınlandı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bana sıradışı bir uzay saçmalığı gibi geldi. Seride çekici gelen bir şey yok herşey itici bana göre.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Chobits

"Saygı duruşu" kavramının farklı katmanları vardır. Kimi dalga geçerek, kimi o şeyin aynını sunarak saygı duruşu yapar. Uzun uzun anlatıp laf kalabalığı yapmayayım, onun yerine bir örnekleme yapayım: "Amazon Women on Moon" filmini izlersen seriyi neden heyecanla beklediğimi anlayabilirsin diye düşünüyorum. İkisinde de çok benzer bir saygı duruşu mantığı var çünkü.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Akuma-san'da olmasa kimse böyle serileri umursamayacak.

Merakla ve sabırsızlıkla beklediğim bir seridir, Space Dandy.

Her ne kadar yine popülaritenin kurbanı olarak pek göze batmayacak olsa da...

Bir kaç kişi bile izleyip, yorumlarını ve tartışmalarını eksik etmezse kafi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

şahsen Space Dandy yi sabırsızlıkla bekliyorum. Serinin retro havasına bayıldım. kış sezonuna baktığımda ilk gözüme çarpan serilerden biri oldu benim için.kış sezonu 1-2 devam serisi hariç çok ilgi çeken anime yok hatta çok anime yok.sonbahar sezonunda 43 seri var şu an.kış sezonunda 20 seri gözüküyor.

bu seriyi çeviren ve fansub yapan kaliteli bir site çıkar diye düşünüyorum.Çeviren olmazsa da problem değil o zaman da izgilice izlerim her türlü :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

fragmanı izledikten sonra aklıma gelen tek şey see you space cowboy

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?