Jump to content
  • Kayıt Ol

Dijital fotoğraf makinası arıyorum

bedifeci

Önerilen İletiler

Sıfır yada ikinci el 400 tl ye kadar digital fotoğraf makinası arıyorum.Her türlü öneriye açığım.Forumları gezdim az çok ne alabileceğimi belirledim.Belki önerilerinizle kısmet buradan çıkabilir.

Kafamda CANON POWERSHOT SX 150 var ekonomik olmasına rağmen pi sorunu beni bu makinadan uzaklaştırıyor.

Olympus SZ-14 seçeneklerde

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 3
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bedifeci

2

• Squaw

1

• The-Black

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Hangi modeli olduğunu anlayamadım ama ben Olympus kullanıyorum. Kullanımı çok rahat, pratikliği açısından makinemden çok mennunum. Bahsettiğin modeli pek incelemedim, zaten teknoloji ürünlerini sevsem de fotoğraf makinesi konusunda kendimi henüz geliştiremedim. Marka olarak tavsiyem Olympus olabilir. :)

Hatta, ben de alacağım zaman forumumuzda başlık açıp fikir edinmiştim ve gelen yorumlar sayesinde az çok fikir edinmiştim. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Olympus D-750

Nikon Coolpix L310

Samsung DV150F

öneriler için teşekkürler digitallerde sürekli indirim var ancak benim önceliğim özellik tabi fiyat

Hangi modeli olduğunu anlayamadım

http://www.hepsiburada.com/liste/olympus-sz-14-14-mp-30-lcd-24x-dijital-fotograf-makinesi-4-gb-hafiza-karti-hediyeli-/productDetails.aspx?productId=ftkomolymsz14&categoryId=248&wt_gl=cpc.elk.foto.marka-model&gclid=CJaii-T_nbkCFc5V3godGTMAYA

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?