Jump to content
  • Kayıt Ol

Yuusha ni Narenakatta Ore wa Shibushibu Shuushoku wo Ketsui Shimashita.

CHOBiTS

Önerilen İletiler

Yayımcı firma Fujimi Shobo; Jun Sakyō'nun Yūsha ni Narenakatta Ore wa Shibushibu Shūshoku o Ketsui Shimashita. adlı light romanının animeye uyarlanacağı duyuruldu. Ayrıca romanın bir adet manga uyarlamasıda bulunmaktadır.Anime bir aksilik olmazsa önümüzdeki ay yayına girecek.

Son dönemde popüler olan kahraman ve şeytan kral ekolüne farklı bir yaklaşım daha sunmaya çalışılıyor. Bakalım bu nasıl olacak.

Konu:

Baş kahramanımız Raul, yıllardır kahraman olabilmek için çalışmaktadır lakin kahramanlık sınavına girmeden önce Şeytan Kral yenilir ve böylece onun hayalleride yıkılır. Çünkü artık bir kahramana ihtiyaç yoktur.Hayalleri yıkılan Raul, başkentte bir büyücü dükkanında çalışmaktadır. Bir gün patronu işlerine yardım etmesi için yeni bir part-time eleman alır. İşlere acemi bu genç Phino Bloodstone'dur. Phino aslında ölen şeytan kralın kızıdır ve erkek kılığında insanların şehrinde iş bulup çalışmaya gelmiştir. Ne yazıkki çok geçmeden Raul, Phino'nun bir kız ve aynı zamanda şeytan kralın varisi olduğunu öğrenecektir. Aynı ortamda çalışmaları ikisi arasındaki buzları eritebilecek midir acaba?

Mangasını okuduğum için tanıtım bana aittir. Haber hırsızları dikkate alırmı bilmiyorum artık.

Kaynak:

http://www.animenewsnetwork.com/news/2013-01-15/yusha-ni-narenakatta-ore-wa-shibushibu-shushoku-o-ketsui-shimashita-novels-have-anime-in-the-works

Sitemizde yapılan haberleri paylaşırken AMT Fansub'tan alıntı olduğunu belirtmeyi unutmayın. Yazan: CHOBiTS

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 4
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

2

• karadevil52

1

• oosmankaplan

1

• extremegk

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

güzel bir seriye benziyor konusuda güzel bakalım nasıl olcak şeytan kralın kızıyla biizm oğlan

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

tanıtım için tşkler bnm bu animeden çok resimdeki Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yodaki siyah tavşan dikkatimi çekti :) devamı gelse keşke o animenin güzel bir seriydi

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

tanıtım için tşkler bnm bu animeden çok resimdeki Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yodaki siyah tavşan dikkatimi çekti :) devamı gelse keşke o animenin güzel bir seriydi

aynen benimde o dikktami daha çok çekti onun la ilgili haber varmı acaba

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mondaiji'nin geçen ay bir ovası çıktı yeni sezon için henüz bir haber yok lakin manga olarak devam ediyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?