Jump to content
  • Kayıt Ol

Yeni Fansub Grubu Projesi

Akuma_Blade

Önerilen İletiler

Bir süredir 3-4 arkadaşla bir Fansub projesi planlıyordum ama bunun Skype toplantı ayağını bir türlü gerçekleştiremiyorduk. Eğer klasik Anime çevirilerine odaklı bir proje ile ilgilenmek isteyen olursa benimle temasa geçmesini rica ediyorum. Ardından Skype'de toplu toplantı ve sonrasında organizasyon adımlarını geçtikten sonra derhal eyleme geçme düşüncem var. İlgilenen varsa görmek isterim.

Herkese şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 10
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

6

• dcmbr

3

• hibarikasuya

2

profilimde yazmıyormuş buradan yazayım. Skype kullanıcı adım: puppetmaster1982

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 5 ay sonra...

İlgilenen ve bir ara görüştüklerimiz içinden hala müsait olan arkadaşlar şu 3 gün içerisinde Skype'den kendilerini kendilerini belli edebilirler mi?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bu yeni bir şey herhalde akumasan, eski olay rafa kalktı yanılıyor muyum?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hayır, eski duyurduğumda ile 2 hafta uğraşsam da bir türlü denk gelip Skype'de toplaşamıyorduk. Bunda bu kez yapalım istedim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Çeviri faaliyetlerine başladık, şimdi tek eksiğimiz bir Encoder. Grubumuza Encoder olarak destek verebilecek bir arkadaş var mı acaba?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Encoderdan beklentiniz tam olarak nedir? Misal herkes farklı tanımlıyor. Tabiki neredeyse tüm tanımlar aynı. Seriler hakkında bilgi verilmiyor mu şimdilik?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

10 bölümlük ilk serimizi bitirir bitirmez projelerimizi duyuracağız. Encoder olarak beklentilerimiz Hi10 encode'lu olarak 720P HD MKV ve opsiyonel yedek sunum olarak portatif cihazlara uyumlu 480P SD MP4 yaparak bize yardımcı olması. Eğer sormak istediğiniz sorular varsa özelden sorun, bilgilendireceğim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

10 bölümlük ilk serimizi bitirir bitirmez projelerimizi duyuracağız. Encoder olarak beklentilerimiz Hi10 encode'lu olarak 720P HD MKV ve opsiyonel yedek sunum olarak portatif cihazlara uyumlu 480P SD MP4 yaparak bize yardımcı olması. Eğer sormak istediğiniz sorular varsa özelden sorun, bilgilendireceğim.

İşte teknik terimler işin içine girince salak shounen karakterine dönüyorum. Megui de hardsub yapmayı biliyorum ama teknik bilgim yok. Söylememişsiniz ama karaoke beklentiniz yok mu encoderden. Aslında bunu kaynak altyazı da sağlayabilir. Benim sounen kafam işinize yaramaz. En yakın zamanda birilerini bulmanız dileğiyle kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?