Jump to content
  • Kayıt Ol

anime indirme programı

özgül

Önerilen İletiler

android için önerebileceğiniz anime indirme programi var mi? Türkçe alt yazili yada dublaj olabilir.Yardimlarinizi bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 9
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• tiso81

2

• özgül

2

• painscream

1

• tabibitosan

1

En Çok Yazanlar

Ben android kullanmıyorum ama sanmıyorum öyle bir program olduğunu. Belki vardır, android kullanan arkadaşların yardımcı olması daha iyi olur ama ben duymadım öyle bir program olduğunu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Utorrent kullanılabilir belki. Ablamın telefonuna indirdim ama yer olmadığı için deneyemedim. İngilizce softsub indirirsiniz sonra da Türkçe altyazıyla izlersiniz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

uTorrent ile indirip altyazıyı aynı konuma atarak Mx Player ile izleyebilirsin, veya fansub olarak ddl üzerinden indirip yine Mx Player ile izleyebilirsin.(10 bit açmıyor)

Hiç olmadı Puffin Web Browser ile online izleyebilirsin, online izlemeye en elverişli browser budur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

uTorrent ile indirip altyazıyı aynı konuma atarak Mx Player ile izleyebilirsin, veya fansub olarak ddl üzerinden indirip yine Mx Player ile izleyebilirsin.(10 bit açmıyor)

Hiç olmadı Puffin Web Browser ile online izleyebilirsin, online izlemeye en elverişli browser budur.

Aynen dediği gibi, uTorrent Android destekliyor en güvenilir program odur şu siralar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...

uTorrent - Mx Player ikilisi ile yaklaşık 1 sene anime izledim, PC yokken. Hatta şuan ki pc'den daha kaliteliydi görüntüler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?