Jump to content
  • Kayıt Ol

Hangi Telefon

loykad

Önerilen İletiler

Bakayalo
pop ve punktan başka bişi neden dinlenmiyor?

Kulaklıkla kullanıldığında gürültü düzeyi ve stereo crosstalk fazla yüksek olduğundan. Yani sağ ve sol kulaklıklara bölünmesi gereken seslerin yarısı boru gibi ortadan gelecek, mikste volümü yüksek olmayan sesler (misal baslar) boğulacak. Neticede lo-fi kaydedilse kayda değer ses kaybı yaşanmayacak olan punk ve her zaman arka plan seslerini boğarak mikslenen pop haricindeki müzik türlerinde ses aktarımı yeterince başarılı olmayacak.

Ya abi ben telefonda oyun oynayan bi insan değilim, bana whatsapp kaldirsin yeter RAM'e o kadar ihtiyacim yok. Ama Lumia'nin akiciliği hoşuma gidiyor diye destekliyorum, yoksa kamerasi şusu busu yeterli yani.

O zaman Lumia 720 ideal bir telefon. Yine de bugün hiç ihtiyaç duymayacağını düşündüğün şeyleri de varlıklarına alıştıktan sonra olmazsa olmaz görme ihtimalin var, bu da zaman içinde memnuniyetsizliğe sebep olabilir, daha önce umurunda olmayan şeyler için "keşke biraz daha iyi çalışsaydı" diyebilirsin. En az bir yıl boyunca bu ihtimalin sorun olmayacağını tahmin ediyorsan, bekleme, al. Yani bekleme derken, lafın gelişi; ucuza denk getirme ihtimalin varsa onu bekle tabi :P

Windows telefonların son derece kullanışlı bir özelliğini de söyleyeyim: Geri dönme tuşu, istediğin kadar geri dönüyor, Android'deki gibi ana ekrana geldikten sonra "bundan gerisi yok, bana ne" demiyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...
  • İleti 28
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• loykad

8

• dcmbr

6

• gundamaster

2

• özz

2

aklıma düştü bu konu, undermine ne yaptınız merak ettim aldınız mı lumia?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Lumia 720 aldim, sari sari ve çooookk memnunum. Linux gibi böyle tamamen kişisel, modern ve hizli. Kamerasi çok güzel zaten, ön kamerasi falan çok iyi Skype'ta vesaire. Bataryasi <3<3<3<3 o kadar çok şey kullaniyorum internet vesaire ama yine de 3 gün şarj etmeden durabiliyor mükemmel bir şey.

Kararimdan memnunum yani, yardimci olanlara teşekkürler /o/

Edit: Hele ki sinav zamani hoca telefonlari masanin üstüne birakin dediğinde herkesin telefonu siyah siyah bi benimkisi sari sari artiz gibi aradan parlayinca çok güzel hissettiriyor :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

kararınızdan vazgeçmediğinize sevindim. ben de sizi destekleyenlerdendim mutlu oldum. :011: 1 senedir lumia 920imle aşk yaşıyorum çok şükür, yeni uygulamalar geldikçe de güzelleşiyor. ilerleyen günlerde black güncellemesi de gelecek iyice uçacak telefonlar. :q015:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?