Jump to content
  • Kayıt Ol

Kill La Kill

painscream

Önerilen İletiler

3. bölümü geç izleyince yorum yapamadım. 4'üde izledim iki bölüm yorumu birden olsun. :D

Beklediğimizden erken gelen dövüşün sonucu sanıyorum herkesi tatmin etti. Kazanan da kaybeden de yok. Berabere kaldı. Dövüş sahneleri olsun yine komediler olsun mükemmeldi. 4. bölüm ise direk komediydi. Bayağı keyif dolu bir bölüm izledik. Ecchi sahnelerde baba ve çocuğun burun kanamasını geçtim, köpeğin bile burnu kanadı. :D Adamlar komedi de sınır tanımıyor. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Komedi olarak izlenir ama ben aksiyon beklentisine girip başladığımdan beklentilerimin tam karşılığını alamıyorum.

4. Bölümde:

Şimdi böyle bir seride mantık aranır mı denecek de ben arıyorum, gözüme batıyor, hoşuma gitmiyor bir detay yakalarsam. Hoşuma gitmeyen kısımı hemen yazayım, otobüs o kadar kurşun alıyor direkt olarak, şu bizim gürültücü kız o silahı kullanırken vurulmaması imkansız. Arabanın üstü çıkıyor, yine vurulmamaları imkansız. Görmezden gelin, böyle olacak diyorlar heralde. Evet, bir dünya daha olay vardır bunun gibi, duvarda bisiklet sürme gibi olaylar ama bu gözüme daha çok battı ve beni rahatsız etti. Dediğim gibi aksiyon olarak beklenti içindeydim ve bu kadar komedi olması benim hoşuma gitmedi. 3. bölümde de Satsuki' nin duvarda kayar gibi yürümesi vardı ki o da gözüme takılan başka bir detay.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bölüm 4

Çizimlerinin olduğu kadar konusu da acayip saçma olan bir dizi olmasına rağmen iyi ilerliyor oldukça bağlandım bu seriye. Bu bölüm biraz doldurma olmuş. 3. bölüme kadar iyi gidiyordu. Ama yinede bu bölümde de eğlendirdi beni.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@painscream

Bu tür animelerde mantık arama yav. :D Günlük hayat olsa istediğin kadar ara. Ama bu türlerde aramazsan daha çok keyif alırsın izlerken. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@painscream

Bu tür animelerde mantık arama yav. :D Günlük hayat olsa istediğin kadar ara. Ama bu türlerde aramazsan daha çok keyif alırsın izlerken. :)

Genel olarak fantastik ve süper güçler izleyen biriyim, mantık arayacak olsam onları izlememem gerekir. Seri içinde mantık arıyorum sadece ama komedi unsuru olarak işlenmiş zaten o kısımlar o yüzden pek üstünde durmamaya çalışıyorum :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Açıkçası gün geçtikçe iyileşiyor. Bu kadar gülmeyeli bayağı oldu, aynı zaman da bana hissetirği şey Tengen Toppa Guran Lagan 6 veya 8 deki kaplıca bölümüydü. Bu nedenle bir kça hafta daha karın ağırıtarak gideceğini düşünüyorum. Tabi belli de olmaz :D Daha doğrusu bu anime ne olacağı hiç belli olmaz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

3. bölümde pik yapmıştı anime çünkü erken gelen bir karşılaşma vardı. Açıkçası böyle erken savaşmalarını beklemiyordum. Şimdi tekrar savaşacaklar diye bekleyeceğiz ve daha güçsüz rakiplerle dövüşecek; dolayısıyla tipik bir hal aldı. Dövüşlerin galibini de izlemeden bileceğiz çünkü Ryuko tepeye tekrar ulaşmalı.

4. bölümde hani güldüm ama çokta eğlendiğimi söyleyemem. Fazla uçuk komedisi olan bir bölümdü. Bana da birkaç sahne pek eğreti geldi açıkçası.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Bölüm 05

Size iki yararlı bilgi vereyim;

Bir: Bu bölümü epey beğendim. 3. bölümden sonraki en iyi bölümdü.

İki: Anti-üniforma gerilla biriminden yeni eleman bölümü çok büyük bir renk katmış. Baya sağlam bir karakter. Onun bu bölümde ortaya çıkıp boy göstermesi ve Makoi ile dövüşmesi serinin klasik okul içindeki bosslarla karşılaşma durumundan daha çekiciydi.

Ayrıca okula ve Satsuki'ye baş kaldıran başka grupların var olduğunu da bilmek süpriz oldu. Demek ki herkes bu monarşik düzene uymuyor. Kafa tutan birilerinin olması iyi olmuş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bölüm 05

Size iki yararlı bilgi vereyim;

Bu repliği kullanmanıza güldüm gerçekten:011:

5. bölüm cidden çok iyiydi. Geçen haftaki bölüm her ne kadar filler gibi olsa da eğlenceliydi ama bu hafta gerçekten sağlam geldiler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Animeyi izlerken hep Soul Eater'i animsiyorum, espriler o tarz da biraz kismalari lazim. Aksiyon > Espri olmasi gerek.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

5.Bölüm

Bu bölüm biraz daha iyiydi 4. bölüme göre. Satsuki ötekilerle savaştırıp deneyim kazanmasını istiyor ama bu haliyle başa baş dövüşüyordu. Matoi' yi başkası için mi hazırlıyor? Belki babasını öldürenin ne kadar güçlü olduğunu bildiği için böyle yaparak Matoi' ye iyilik yapıyordur. Bakalım, izlemeye devam ediyoruz. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Seriyi henüz izlememiştim, gerek TTGL hayranı olmayışımdan gerekse her yerde bu seride bahsedildiğinden açıkçası önyargılıydım ama sanırım daha fazla direnemeyeceğim. Ending'de ağır hayranı olduğum Sukeban Deka'ya gönderme yapmışlar.

jFXrvyJ.jpg

Saito Yuki - Shiroi Hono - YouTube

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hayret ne 6. ne de 7. bölümle ilgili kimse bir şey yazmamış . Ana hikayeyi bir köşeye koyarsak 6. bölümde fazla göremeyip 2-3 saniye 7. bölüm fragmanında baya baya gösterilince 7. bölüm mako'nun bölümüdür demiştim ama yinede az geldi bana yine bol bol ryuuko gördük , mako'yu da gördük ama o mako bizim mako değildi .Yani görmek istediğim mako değildi, bambaşka bi mako . 2 yıldızlı ultima da pek yakışmıştı o ayrı

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

bölüm 10

zaten bu hekır çocuktan bi beklentim yoktu ama şu % 50 elyaf deneğini tek vuruşta halledince biraz daha dişe dokunur birşey beklentisine az daha girecektim ama olmadı sinek gibi eziliverdi . Şu orkestra şefi kılıklı kızdan da pek bi beklentim yok . Anca bi sanageyama zorlar artık

Ha birde 6. bölümde satsuki annesiyle telefonda konuşurken çalmaya başlayan şarkıyı bilen var mı dk 9.35 başlıyor çalmaya

http://www.youtube.com/watch?v=kA0V3mENDfE

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet hep düşündüğüm şey olacak gibi. Anime ivme değiştiriyor. Yeni bir karakter geldi ve 3yıldızlıyı tek hamlede soyup soğana çevirdi. Artık matoi & satsuki ittifakı kaçınılmaz gibi duruyor. Yeni birde açılış parçası geliyormuş animeye bakalım ne olacak ileride

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
Bunu da izleyen bir ben varım galiba . Kimse birşey yazmıyor

Yakınmak yerine yorumlarınızı paylaşınız.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Paylaşıyorum zaten de sayfa benim monolog sayfam olma yolunda ilerliyor. Bi dur demek lazım

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Aynı gün içerisinde ard arda atmadığınız sürece problem değil. Yoksa yorum attığınıza vakıfım. İzleyen elbette var ama zoraki yorum yaptıramıyoruz. Ben de izliyorum ama düz bir seri olduğu ve bir twist gelmediği sürece pek yorumlanacak bir şey olmuyor. İzlediğim bölümü özet geçmenin de ne bana ne de başkasına bir hayrı da yok.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Orası öyle de canım sıkılıyor yahu. Konuşacak birilerini arıyorum kendi kendime biraz daha yazarsam yakında Mako ya benzeyecem diye korkuyorum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu seride ilk yorumumdan sonra bir daha izlemedim. Lakin takip ettigim 11 seriye haftalik yorum yapiyorum ve cogunda tum mesajlar bana ait ne yapalim yorum yapmayi seven bir millet degiliz genelde somurmeyi biliyoruz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben bu seri için yorum yapsam çok sopa yiyecem o yüzden susmayi tercih ediyorum :P Her bölümü hevesle açip yarisinda falan amaaan yetti artik diye hayal kirikliğiyla kapatiyorum malesef.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şu ilk zamanlar yorum yapanlarda yapmaz oldu 5. Bölümden sonra yorumlar kesildi . O kadar şey oldu ama Matoi ilk sağlam yenilgisini yazdıktan sonra birşeyler olur (daha da birşeyler olur) sanmıştım ama yorumlar hepten kesildi bayağıda heyecanlı ve beklenmedık bir bölümdü aslında. Under olsun yorum yap yahu ben olumlu şeyler yazınca birşey olmuyor muhalefet lazım konuşmamız için :) al yerden yere vur seriyi :D

chobit biliyorum ve okuyorum(izlediğim yada izlemediğim olsun) yorumlarını bende arada bir de yazıyorum takip ettiğim serilere ki çoğunuda bıraktım izlemeyi düzgün çevirenleri yok diye(LH ve BB) güncelde düzgün çeviren olsa tekrar takip edip birşeyler yazacam ama malesef yok

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?