Jump to content
  • Kayıt Ol

Kill La Kill

painscream

Önerilen İletiler

Harbiden karıştı ortalık kız insanlıktan çıktı. Mankanşoku yiye gülmekten yara yara yüze yüze günü kurtardı :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sonunda Satsuki-sama diyenler ortaya çıkmaya başladı.

Ahh onun o kaşlarını severim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

BU anime gerçekten çok hoş bir hızla ve dolu dolu ilerliyor. Kesinlikle izlediğim için çok memnunum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Yarın olsada izlesek hikayenin yönü değişti yeni openingde gelecek

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ilk bakışta absürt bir anime gibi geliyor insana ama bir başlayınca izlemeye sarıyor insanı. Dövüş sahneleri bir çok shonen serisine taş çıkaracak cinsten. :D

yardır Matoi :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yeni op gelmemiş yahu : ( satsuki ekibi bindi bir alamete gidiyor kıyamete veeee senketsu!!!?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Bölüm 13

Yine güzel bölümlerden biriydi. Sastsuki'nin planına dair hafif ipuçları içeren ve annesinin de kızına karşı bir şeyler planladığını gösteren bir bölümdü.

Seriden beklediğim twist son iki bölümdür kendini göstermiş durumda.

Senketsu'yu kaybeden Matoi bundan sonra ne yapacak bakalım. Muhtemelen nudistlerle iş birliği içine girecektir ne de olsa bir senketsu'su yok artık o da çıplak sayılır :)

Senketsu parçaları ile Satsuki güçlü üniformalar yapacaktır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Vay be yine güzel bir bölüm izledik. Yine bizi şaşırtan bir bölüm oldu. Ahhh bekle şimdi bir hafta daha.:aglama3:

Sastsuki'yi baya sevdim son olan olaylardan sonra.

Ayrıca Sastsuki-sama ortaya çıktığı zaman bi müzik çalıyor baya hoş, sonlara doğru çalan hani. Animenin ostlarına bakmama rağmen bulamadım. Bilen özel mesaj veya buradan yazarsa sevinirim :cicekq:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Kill la Kill'e sırf fanservis deyip beğenmeyen lakin sadece fanservis üzerinden giden serilere bayılanların şu yazıyı okumalarını tavsiye ederim.

[bimgx=600]http://i.imgur.com/CjTNP9o.jpg[/bimgx]

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Seriyi ne kadar severek izlesem de her daim bana bir çerezlik seri havası vermeyi başarıyor, son 2-3 bölümdür tam işler rayına oturdu, bilinmeyen düşman, farklı taraflar falan derken, bir bakıyorum Mako'nun mal mal animasyonlarını izliyoruz, Mako ve ailesi bir seri için ancak bu kadar gereksiz olabilirdi.

Arkadaşlık ve samimiyet göstermesi adına iyi düşünülmüş, ancak ben savaşın ciddiyetine girmişken kamyonetin üzerinde gelen bir Mako gördüğümde "eeeh bu ne saçmalık" diyerekten kopuyorum. Ne animasyon, ne dövüş, ne gizli planlar, hiçbir şeyin önemi kalmıyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hocam mako ve ailesi candır. anime dünyasının en büyük trol ailesi. severek izliyoruz :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Böyle serilerde komedi olmazsa olmaz bir unsurdur. Bu animede de komediyi Mako ve ailesi üstleniyor. Son bölümle beraber heyecan arttı. Power up geliyo sanki. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Açıkçası Mako'yu ben de sevmiyorum. Absürd komediden de hiç hoşlanmam. Mako sahnelerinde genelde sıkılsam da çok uzatılmadığından bir şekilde tolere ediyorum. Yalnız o üniformayı giydiği bölümlerde coşmuştu. Belki daha sonra onunla ilgili de bir şeyler olabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mako(Ryuuko'nun emniyet subabı) Ryuuko yu yalnız bırakmaz bir şekilde onu bulur. O yüzden gösterildi bukadar(keşke daha fazla görsek ) seviyorum bu malı : D .

Acaba yarım makası da gitti mi?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Seriyi 1.bölümden devam edip izlemek için bitmesini veya bölüm birikmesini bekiyorum ama önceden bahsettiğim çizimleri kötü olayına örnek vermek istiyorum. Çizimleri kötü derken karakter çizimlerinden bahsediyorum bu arada.(Kötü lider kız hariç satsukiydi sanırım) Mesela;

eQlrLv.png

bu resim güzel çizime örnek. Animedeki ise kötü çizim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kill la Kill'e sırf fanservis deyip beğenmeyen lakin sadece fanservis üzerinden giden serilere bayılanların şu yazıyı okumalarını tavsiye ederim.

[bimgx=600]http://i.imgur.com/CjTNP9o.jpg[/bimgx]

Geçerken gördüm (seriyi birakali epey oluyor), Monogatari vs PSG gibi serileri bayilarak izleyen birisiyim ama KlK'yi fanservisi yüzünden biraktim. Çünkü hem gözüme estetik gelmedi hem de Monogatari'den bile fazla göze batiriyorlar. Kaldi ki aksiyon olunca zaten aşiri fast-paced bi seri bir de üstüne fast-paced fanservis eklenince kusma seviyesine gelir oldum. Aşiri doymuş çözeltiye döndüm dersem doğru tabir olur heralde.

Edit: Ek olarak belirteyim, yorumuma bakinca resmi okumamiş gibi durmuş. Okudum elbet, bir bayan olarak da bana sadece bu tarz bi düşünceye girdikleri için takdir etmek düşer; seriye mümkün olduğunca uzak bir noktadan tabii.

Neyse ne zaman bitiyor bu seri, aylar geçti artik sonlara yaklaşmiş olmasi gerek heralde. Yorumlar kesilmiş buralarda :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

24 bölüm olacak. Şu an da 14. bölümde ve gerçekten iyi ilerliyor. Tabi senin dediğin gibi düşünen insan da vardır muhtemelen ama genel olarak altyazı indirme sayısı ve bölüm başlığının doluluğu izlendiğinin bir göstergesi her halde. Bir de sen de fark etmişsindir her halde, bizim sitede sezon animelerine yorumlar genellikle ilk 5 bölümde çok sık daha sonra giderek azalıyor ve genelde son bölüm yayınlandıktan sonra genel görüş belirtme şeklinde oluyorç Belki yorumlar ondan da kesilmiş olabilir. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bir de sen de fark etmişsindir her halde, bizim sitede sezon animelerine yorumlar genellikle ilk 5 bölümde çok sık daha sonra giderek azalıyor ve genelde son bölüm yayınlandıktan sonra genel görüş belirtme şeklinde oluyorç Belki yorumlar ondan da kesilmiş olabilir. :D

Bunu ben de anlamiyorum ama evet ippo başliğinda da bolca görüyorum. Bunun sebebi bence en başlarda herkes haftalik gidiyor, sonra yavaşça ipin ucunu kaçiriyorlar :D Serinin bitmesine son bir hafta kala herkes ne kadar bölüm gerideyse bir şekilde yakalamayi başariyor ve son bölümde düşüncelerini yaziyorlar klasik valla (ben de öyleyim yalan yok) :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bunu ben de anlamiyorum ama evet ippo başliğinda da bolca görüyorum. Bunun sebebi bence en başlarda herkes haftalik gidiyor, sonra yavaşça ipin ucunu kaçiriyorlar :D Serinin bitmesine son bir hafta kala herkes ne kadar bölüm gerideyse bir şekilde yakalamayi başariyor ve son bölümde düşüncelerini yaziyorlar klasik valla (ben de öyleyim yalan yok) :D

Al bende de bir o kadar yani :D Ne olacak bu sitenin hali :D zhehehe

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben de ipin ucunu kaçıranlardanım. :) Güncellerde bir kere kaçtı ipin ucu, yakalayamadım bir daha.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Yorum azalma nedeni başta herkesin iştahla izleyipanime hakkındaki fikirlerini paylaşmak istemesi ya da izlediğini belli etmek. Sonrasında ise ya izleyip yorum yapmak zor geliyor ya da yorumlaşacağın adam bulamıyorsun. E haliyle kendi kendine konuşmakta deli gibi hissettiriyor. Her hafta düzenli izliyorum genelde ama karşımda düzgün konuşacak adam bulamayınca pekte muhabbet edesim olmuyor açıkçası.

Asıl konuya dönecek olursam, geçen haftaki bölüm çok hızlı bir bölümdü. Animenin bir ortası yok ya çok hızlı ilerliyor ya da bazı bölümlerde epey durağanlaşıyor.

Şunu da söylemeden geçemeyeceğim, Monogatari serilerindeki fanservisin göze sokularak izleyici çekmesi ama onun dışında hiç bir halta yaramaması bu serideki fanservisle karşılaştırılmamalı bana kalırsa. Burda adamlar fanservisle bile dalga geçiyorlar resmen.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şunu da söylemeden geçemeyeceğim, Monogatari serilerindeki fanservisin göze sokularak izleyici çekmesi ama onun dışında hiç bir halta yaramaması bu serideki fanservisle karşılaştırılmamalı bana kalırsa. Burda adamlar fanservisle bile dalga geçiyorlar resmen.

Monogatari'de fanservisin olmasinin da bir sebebi var aslinda da, en azindan romani büyük ölçüde okumak gerekiyor anlayabilmek için.

Benim demek istediğim, göğüs falan görünce hiç gerisine bakmadan seriyi izlemeyi birakan biri değilim. Kill la Kill'e gerçekten şans vermiştim, ki ilk bölüm benim de hoşuma gitmişti o kizarmasi falan. Daha sonraki bölümleri izledikçe ayari bir türlü tutturamadiklarini farkettim, tuttursalardi bu kadar rahatsiz etmezdi bence. Parodi de olsa bi ayari var neticede, bkz PSG. Ayni elemanlar üstelik.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?