Jump to content
  • Kayıt Ol

Hajime no Ippo

wickerman

Önerilen İletiler

Merhaba hajime no ippo serisinin mangasını okuyanlara bir kaç soru sormak istiyorum.

Mangaya başlamalı mıyım ? Animeler yeteri kadar iyi mi mangaya göre ? Neden manga ? vesaire.

Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 4
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• wickerman

3

• loykad

1

• The-Black

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Açikçasi ben okumadim ama manga takipçileri memnun anime uyarlamalarindan. Bazen hizli geçtikleri söyleniyor, bazen olaylarin sirasini değiştiriyorlar. Bazen bazi maçlari atliyorlar ama daha sonra OVA veya Movie olarak o atladiklari şeyleri sunuyorlar.

Mangasi acaaaaaaaayip uzun eğer uzun soluklu -aşiri uzun soluklu- mangalarla aran iyi değilse başlama. Yine de mangasini okuyan biri cevap verir umarim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Teşekkürler cevabın için, uzun soluklu serileri severim bakalım cevap gelir okuyuculardan umarım .

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şahsen ben mangasına anime devam etmiyecek diye başlamıştım şuanda gayet iyi gidiyor manga dövüşlerde o animedeki kadar aşırı derece tat versede yinede tatmin ediyor mangaya göre beni. Okuduğum için pek pişman deyilim tavsiye ederim şuan hali hazırda çevirisini üstlenen bir grup var oradan takip ediyorum düzenli olarak mangayı yayınlıyorlar. Neden mangasını okumalıyımmı diyorsan en basit cevabı animenin devam etmiyor olmasıydı ama şimdi 3. sezon geliyor, bu sezon bittikten sonra bir şans verebilirsin mangaya.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şahsen ben mangasına anime devam etmiyecek diye başlamıştım şuanda gayet iyi gidiyor manga dövüşlerde o animedeki kadar aşırı derece tat versede yinede tatmin ediyor mangaya göre beni. Okuduğum için pek pişman deyilim tavsiye ederim şuan hali hazırda çevirisini üstlenen bir grup var oradan takip ediyorum düzenli olarak mangayı yayınlıyorlar. Neden mangasını okumalıyımmı diyorsan en basit cevabı animenin devam etmiyor olmasıydı ama şimdi 3. sezon geliyor, bu sezon bittikten sonra bir şans verebilirsin mangaya.

Teşekkürler, mangaya başlayıp başlamama konusundaki tereddüdümün nedeni manga serisinin anime kadar tat verip vermeyeceği konusuydu. aslında gereksiz bir düşünce animesinin bu kadar tat vermesi manganında aynı şekilde ve hatta daha fazla tat vermesi gerekir bu durumlarda fakat anime böyle bir korkuya sevk edilmemin neden kurgu,espri vesairelerden çok soundtracklarının ruhuma epey işlemiş olması özellikle açılış ve kapanış şarkıları. Çok az animenin şarkıları beni etkilemiştir. Müzikleri o kadar içime işledi ki acaba onlar olmadan sadece okuyarak aynı duyguyu alabilecek miyim ? Düşüncesine sevk etti. Her neyse dediğin gibi Rising serisi devam ettiği yere kadar devam ederim sonra mangaya geçerim .

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?