Jump to content
  • Kayıt Ol

Log Horizon

painscream

Önerilen İletiler

Bence de serinin ritmi düşük olsa da hiçbirşey bilmedikleri bu diyarda ne yol yordam ne birşey . Neden ve nasıl oyunda sıkıştık kaldık ne yapmamız lazım nasıl çıkılır hepsi meçhul. Ama gözlüklü şeytan allem ediyor kallem ediyor ,kafayı sıyırmış , zayıfları ezmeyi üzerlerinden rant sağlayanları kısacası başıbozukları ve sadece kendi kanunlarını uygulayanları şehirden kovup birde üstüne şehrin başına gecmeklede kalmıyor bütün büyük loncaları bir araya topluyor .

Bitti mi ? Tabi ki bitmedi ,daha önce bahsettikleri kuralsız dünyaya kendi kurallarıyla bir düzen getiriyorlar. Tüm bu yaptıklarından sonra oyun bu yaptıklarına yanıt olarak bunları merkeze(galiba bu dünyada 3yada 5 krallık vardı) çağırıyor(demek ki bu yapılanlar bunları oyuna sıkıştıranlar tarafından yapılması gereken şeylerdi) şimdi sırada bu krallıklarda birini arkalarına alma yada shiroeye yaraşır şekilde ülkeyi gölgelerden kontrol edecek :)

Evet şöyle bir baktım da dil ve anlatımdan 2 verdim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
  • İleti 46
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

19

• calieran

8

• cakiphan

6

• bLueeekun

4

15.bölüm

Animemizdeki lag son hızıyla devam etmekte ttnetle mi bağlanıyorlar ne yapıyorlar böyle ping 500'lerde.

Olmaz böyle şey ya. Geber Minori geber öl de kurtulalım senden yeter artık her şeyi Shiroe'ye özet geçiyorsun beş para etmez bir bölüm daha izledik. Bir çay bardağını! hayır hayır bir çay bardağı tabağını bile doldurmayacak bir bölümdü. SAO'nun havasından kurtulmuş olsa bile onun yanına yanaşamaz bu anime.

Ahhhh Acayip kızgınım ateş püskürüyorum resmen eweqeq

Bide Atak yapmışlar bölümün adını ya bir git ya son 1 dk ya koy atak yap. Sinirim bozuldu 1 hafta bizde birşeyler göstericekler sandık. Başladığından bu yana kayda değer 4-5 bölüm vardı. pff neyse çok kızgınım susuyorum.:birsey gelmez:gj

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

15. bölüm seriden sevk almaya başladım.

Dünyanın yaratılması ve oyuncuların neden geldiklerine dair ip uçları verdiler. Ayrıca bu dünyada exp kaybettikçe gerçek anılarını kaybetmeleri tezide dogru çıkarsa güzel bir bağlantı olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

16. Bölüm

Oh be sonunda normale döndü seri artık ne yaparlarsa yapsınlar aksiyon dalgasını durdurmanın bir yolu yok. Shiroe ne planlıyor merak ediyorum açıkcası. Şu savaş loncalarını da savaşırken bir görsek tam olucak.:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

16. bölüm

Küçük partimiz büyük hamleler yapmak için kendi başına karar alıyor lakin büyüklerimiz onları yalnız bırakmıyor. Ölüm olayıda kesinliğe kavuştu. böylece gerçek dünyadaki hafızalarını kaybedip bir NPC gibi olacaklar sanırsam.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

17-18

Goblin istilasına karşı Maceracılardan ayrdım isteyen prenses amacına ulaştı ve büyük bir orduyla seferberliğe giriştiler. Diğer yandan küçükler takımımızda kendi baalrına bir köyü korumak için planlar yapmaya başladılar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

19-20. bölüm

Serinin tadı artmaya devam ediyor. Goblin hucumu durduruldu.Rudy öldü ve onun oyun halkından biri olduğu ortaya çıktı. Shirou yeni bir sihir yaratarak kurtarmayı başardı.Prensesimizde ön plana çıkarak herkesinin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@CHOBITS, son bölümleri kısaca özetlemiş. Onun dışında, Dünya'nın kurallarına karşı gelebilmesi şaşırtıcı bir gelişme oldu. Rudy-san'ı maceracı olarak sınıflandırması hem iyi bir gelişme hem de ileriye yönelik başka bir yol haritası çizdirdi.

Finale doğru görünün, oyunun/krallığın büyücüsü bu durumdan kendine bir pay çıkartacak gibi görünüyor.

Umarım da öyle olur. ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

21. bölüm

İlk saldırıyı püskürten kahramanlarımız iyi bir ziyafet çekiyorlar. Lakin Shirou'nun yaptığına benzer bir olayın daha yaşanması hikayeyi ilginçleştiriyor. Bunun harici gizemli bir kadında türedi bakalım onun derdi ne. 22. bölümde Minori ve Akatsuki Shirou için yarışacaklar gibi duruyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

22.bölüm

İlk defa bir bölümde romantizm yer verdiler. Akatsuki'nin hoşlandığı belliydi fakat Minori'nin de Shirou'dan hoşlanması hoş olmuştu. Akatsuki'nin rakibim bir ortaokul öğrencisi demesi eğlenceliydi.Minori finalde hayal kırıklığına uğrasa da henüz pes edeceğini sanmıyorum ve gelecek bölümde de benzer gelişmeler olabilir. Bu yüzden 24-25 bölümlük bir finalin yeterli olmayacağı kanısına vardım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

23. bölüm

Festival yavaş kontroldan çıkmaya başladı ve Shirou geç fark ettiği için olayları anlamya çalışıyor. Baklaım şehre saldıran kim çıkacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

24. bölüm

Shirou saldırıya bir çözüm buldu ve atağa geçmeye hazırlanıyor. Penses ve kont arasındaki diyaloglar herkes için çok itici olsa da hoş görmeye çalışıyorlar. Shirou'nun devreye girmesiyle Kontu nasıl geri püskürtecek merak ediyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Final

Pek bir gelişme olmadan ortada bitti umarım ikinci sezon gecikmez. Bölüm sonunda kendini gösteren yeni karakterimiz hem gerçek dünyaya ait en uzun görüntüyü paylaşırken hemde pek çok gerçeğe gebe olarak karşımıza çıktı. Fakat Shirou ile farklı bakış açılarına sahip olmaları düşman olarak yüzleşeceklerini gösteriyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Beklediğimden farklı bir sezon finali oldu.

Kendi dünyalarına gitmek yerine bulunduğu oyun dünyasını kendi evleri yapacaklar. Log Horizon yapacak. Diğer loncalar ne yapar ne der 2. sezonda göreceğiz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Beklediğimden farklı bir sezon finali oldu.

Kendi dünyalarına gitmek yerine bulunduğu oyun dünyasını kendi evleri yapacaklar. Log Horizon yapacak. Diğer loncalar ne yapar ne der 2. sezonda göreceğiz.

Evet bende sezonun finalinde evlerine dönmenin bir yolunu bularlar öle biter diye düşündüm ama farklı bir son oldu 2.sezonu merakla bekliyorum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Ve Final

Anladığım kadarı ile Shirou yönetimi bırakıp araştırmak üzere bir maceraya atılıyor.şehir onsuz idare edebilicek mi? Shirou'ya abayı yakmış bu kadın ilerde ne tür tehlikeler oluşturucak. Hepsi ikinci sezona kaldı. İlk sezon baya baya tanıtım havasında geçti.Umarım 2. sezon böyle geçmez. Arayı soğutmadan ikinci sezonun başlaması umuduyla...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 6 ay sonra...

Beklediğim daha güzel bir animeymiş. Doğru animenin ilk sezonu tanıtıma gitti ama studio deen batırmazsa 2. sezon çok güzel olacak ve artık ilk bölümü yayımlandı bile.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2. sezon başladı ve olaylar iyice derinleşti. Daha doğrusu görmek istediğimiz sahneler görünmeye başladı. SAO serisinden daha iyi olduğu aşikâr olan bir seri Log Horizon, bu sezonda damgasını vuracak gibi. Tabi türünü sevenler için geçerli...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Seri bu sezonda makaraya bağladı iyimi. Acayip sıkıcı geçiyor bölümler. Şu Akahiba şehirinden bir kurtulamadık. Allah'dan sahil kenarında bir yerde değil yoksa her bölüm plaj sahnesi görürdük.

Ve her defasın animenin sonunda "tachiagare moichido!!!" demesi ayrı bir gıcık durum.

Herhalde yaparken Şablonda unuttular bu sesi sürekli alakalı alakasız söyleyip söyleyip duruyor. Yeni bir op gelmesi lazım ayrıca.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bence yine kendi ritminde gayet güzel gidiyor seri . Oyundaki silahların ve zirhların hikayelerinin gerçekleşmeye baslamasi falan gayet güzel düşünülmüş bu sezonun ilk bölümündeki ilk sahnelere geldiğimizde umarim işler cani gözlüğün istediği gibi gitmezde güzel aksiyon görürüz biraz . Ha birde açılış şarkısı gayet idare eder iki sezon hxh deki gibi hayatımızın 3 senesine zulüm eden bir şarkı değil

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

Nihayetinde çoğu kimsenin sormasını istediği sorular soruldu ama ucu açık ve uçuk oldu. Uzaylı muzaylı ne iş tam anlamadım ama bir yerde de mantıklı bazı flashbacklerde gösterdikleri gibi hala klavye fare kullanıyorlar böyle şeyler yapabilecek teknoloji yok dendi. Klavuzlar oyuncuların kullandıkları... kullanmadıkları yan karakterleri kullanıyorlarmış. Eh bir 3 sezonda daha görürüz artık "Log horizon aya yükseliyor" tadında. Seri bu sezonu bitirse de adam akıllı başta bir izlesem

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?