Jump to content
  • Kayıt Ol

Suisei no Gargantia 2. Sezon Duyuruldu

CHOBiTS

Önerilen İletiler

• İleti 8
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

2

• CHOBiTS

1

• darkness167

1

• karadevil52

1

Sevinmediğim, hatta üzüldüğüm bir haber. 13 bölümden 10'unun -kanımca- şu yada bu şekilde episodik fiiler'lar olması affedebileceğim bir olay değil. Mecha janrına yeni hiçbirşey sunamaması, en nefret ettiğim türden mantık hataları, (uzayda kanat çırparak giden Hideazu'lar yada cooldown olmaksızın beamspam yapabilen, sadece 2-3 cümle duyarak o dilin tüm yapısını çözen Chamber), aksiyon (tabii aksiyon denebilirse) sahnelerinin kareografisinin zayıflığı yada sırf senaristi Urobuchi diye yeni nesilce tüm eksilerinin yoksayılması da öyle.

Majestic Prince 2. sezon onaylansaydı keşke.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

valla sevindim diyemicem ilk sezon çokta güzel değildi bence

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ilk sezonda başlarda baya umutlanmıştım, daha sonrası felaket idi , chamber ın sondaki duygusal dokunuşu biraz etkilemişti tabi. ana karakterimiz filo kaptanı mı olacak yada geçmişte yaşanan olayı mı aydınlatacak merak konusu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

" Majestic Prince 2. sezon onaylansaydı keşke. "

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hmm...

Haberi duyunca oldukça şaşırdım, iyi başlayıp fiyasko ile sonuçlanan bir seriydi. Birçok çekilecek devam serisi beklerken böyle bir animeyi hala dayatmaları açıkçası beni hayal kırıklığına uğrattı. :qhayir:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 5 ay sonra...

2. Sezon TV serisi olarak değil de 2 bölümlük bir OVA miniserisi olarak gelecek. İlk OVA'nın sonbahar 2014 sezonunda yayına gireceği duyuruldu.

Kaynak: ANN

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Bu iki OVA'da kaplıca ya da sahilde geçen hikayesiz, fanservise dayalı şeyler olur muhtemelen. Seri de kendi içinde böyle şeylere meyilliydi zaten.

Hiç heyecanlanmıyorum Gargantia ile ilgili olan haberlerde.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?