Jump to content
 • Kayıt Ol

1/11


Akuma_Blade

Önerilen İletiler

Shueisha'nın, dün çıkan sayının iç kapağında yaptığı açıklamaya göre, Takatoshi Nakamura'nın Mayıs 2010'dan itibaren önce Jump SQ 19 ve ardından Jump Square'de tefrika edilen futbol, romantizm ve drama içerikli Manga'sı 1/11, 2014 içerisinde Anime filme adapte edilecek. Filmin gösterim tarihi, başka formatlarda yayınlanıp yayınlanmayacağı, ekip yada seiyuu kadrosu gibi bilgiler konusunda ise sonraki açıklamayı beklememiz gerekecek.

Manga Sora Ando adlı, futbola duyduğu isteğin sonuna geldiğini hisseden, bundan dolayı futbolu bırakıp lisede derslerine odaklanmaya karar veren bir ortaokul takımı futbolcusuna odaklanıyor fakat bir gün, eskiden çocukluk arkadaşı olan Shiki Wakamiya adlı bir kızla karşılaşıyor, Shiki kendisi gibi henüz ortaokulda olmasına karşın Japonya'nın bayan genç milli takımına seçilen bir futbolcu ve Amerika bayanlar liginde oynamak için de teklif almış yetenekli bir oyuncu. Shiki Sora'ya futbola karşı kaybettiği inancı ona yeniden veriyor ve bu olay Sora'nın hayatında yer yer yürek burkucu olsa da yeni bir sayfanın açılmasına sebep oluyor.

u3zhr.jpg

1/11'in konusunun bir çocuğun futbola karşı kaybettiği inancı yeniden kazanması hikayesi olduğu kadar romantizm ve drama içerikli olarak da anlatılması ilgimi çekti. Şimdiden beklediklerime alıyorum. Umarım hikaye sadece bir filmde kalmaz.

Kaynak: ANN

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

 • İleti 2
 • Oluşturma
 • Son yanıt

En Çok Yazanlar

 • CHOBiTS

  1

 • Akuma_Blade

  1

 • Ungoend

  1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Geçen hafta başladığım bir mangaydı ilk bölümü okuduktan sonra drama dayanamayıp devam etmedimdi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Konusu ilginç dramdan mutluluğa geçiş ritüeli var gibi konu dram olunca ağlaya sızlaya izlemek lazım neyse bi çıksında ağlatacakmı bıktıracakmı belli olur mangasına bir göz atıyım dram fazla sevilmesede ara sıra iyi oluyor bir ara uzak doğu dizilerine yapışıp kalmıştım şimdi çok az baksamda iş dram olunca iyi işlenmeli bence duyguların en durgun ve en yoğun olduğu anlar sonuçta bir saniyesi bir saniyesine tutmuyor bir an gülüyor derken farkına varmadan hüzün alıp götürmüş gibi kapılıp gidiyorsun haber için teşekkürler umarım izlemeye değer bir şey çıkar takip listeme ekledim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?